U-14 vecuma grupas volejbolistēm otrā sabraukuma spēles notika  6.novembrī Rīgas Volejbola skolas sporta zālē. Limbažu novada Sporta skolas komanda izcīnīja uzvaru 2:0 pret RVS 3 komandu, bet nācās piekāpties  RVS 2. komandai ar 0:2. Spēļu bilance pagaidām ir piecos mačos izcīnītas 3 uzvaras un divi zaudējumi.

Komandā spēlēja: Diāna Kolontaja, Mairita Volde, Beāte Putilova, Anete Mihailova, Emīlija Lubava, Valērija Bogdanova, Anna Smilga, Elza Puķīte.  

Limbažos Lāčplēša dienas pēcpusdienā savas mājas spēles aizvadīja U-16 grupas volejbolistes. Tika izcīnītas divas uzvaras  ar 3:0 pret Gulbenes novada BJSS un Daugavpils BJSS komandām.

Komandā spēlēja : Estere Martinsone, Estere Oša, Marta Beatrise Gintere, Keila Čukure, Viktorija Dzene, Alise Aleksāne, Terēza Krastiņa, Rebeka Zandte, Elizabete Liepiņa ,Evelīna Liepiņa, Paula Keita Melbārde, Kate Upmale.

Trenere: Ineta Sprancmane

Lai gūtu sacensību spēļu pieredzi un saprastu pie kādiem tehniskajiem un taktiskajiem elementiem  vairāk jāpiestrādā treniņu procesā, mūsu jaunās U-12 volejbolistes piedalījās EVL Kausa izcīņas mačos 12.novembrī Rīgā.

Dienas ietvaros tika izspēlētas septiņas spēles, jo sacensībās piedalījās 18 komandas, kuras bija sadalītas 3 grupās. Savā apakšgrupā limbažnieces izcīnīja 2.vietu, zaudējot spēli ar 17:21  Kauņas 1.komandai. Finālā varējām cīnīties tikai par 4.-6. vietu. Spēles pret RVS 1.kom.(S.C.) un Kauņas 2.komandu mūsu volejbolistes uzvarēja, līdz ar to izcīnot 4.vietu!

Komandā spēlēja: Annija Vēdiķe, Paula Bergmane, Valērija Bogdanova, Emīlija Lubava.

Treneres: Inta Mežgaile, Ineta Sprancmane.