No 4.-5.jūnijam Rīgas Volejbola skolas sporta zālē notika starptautiskas sacensības volejbolā U-15 vecuma grupas meitenēm, kuras organizēja trenere Viktorija Korbuta. Mūsu sporta skolas volejbolistes labprāt izmantoja  uzaicinājumu piedalīties turnīrā, jo līdz šim nebijām sacentušās ar ārzemju komandām.

Sacensībās piedalījās astoņas komandas – četras no Latvijas: RVS (V.K.), RVS (I.J.), Jūrmalas SS, Limbažu NSS un četras no Lietuvas:  Vilnius 1, Vilnius 2, Jonava 1, Jonava 2.

Pirmajā dienā mūsu volejbolistes izcīnīja trīs uzvaras pret RVS (I.J.), Vilnius 2 un Jonavas 1 komandām. Svētdien pirmā spēle bija pret RVS (V.K.), kur nācās atzīt rīdzinieču pārākumu, šo spēli zaudējām, jo tika pieļautas ļoti daudz kļūdas servju uzņemšanā, līdz ar to spēle nevedās. Pēc tam sekoja mačs par 3.-4.vietu pret Jonavas 1 volejbolistēm, kurā guvām uzvaru un izcīnījām bronzas medaļas. Kausu un 1.vietu ieguva RVS (V.K.), 2.vietu -Vilnius 1 komandas.

Par piemiņu no šī turnīra visu komandu volejbolistēm un treneriem tika dāvāti dažādas krāsas krekliņi.

Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā saņēma Keila Čukure.

Komandā spēlēja: Estere Martinsone, Keila Čukure, Rebeka Zandte, Estere Oša, Alise Aleksāne, Viktorija Dzene, Terēza Krastiņa, Marta Beatrise Gintere, Letīcija Tauriņa, Paula Keita Melbārde, Elizabete Liepiņa.

Paldies Limbažu novada Sporta skolai un Limbažu novada pašvaldībai par iespēju piedalīties šajā turnīrā, vecākiem par atbalstu klātienē!

Trenere: Ineta Sprancmane