Limbažu novada Sporta skolas volejbolistes atsaucās Latvijas volejbola federācijas un Entuziastu līgas rīkotajām sacensībām “EVL kauss”, U-17 (2005.g.dz. un jaunākas), kuras norisinājās 27. novembrī Rīgā. Nu jau otro gadu sacensību pieredze meitenēm nav vispār, vai ir ļoti reti, tāpēc cenšamies izmantot jebkuru iespēju piedalīties sacensībās. Jāsaka gan, ka mači notika “zaļajā režīmā”, tādēļ ne visas komandas, kuras gribēja varēja piedalīties.

Mūsu volejbolistēm nācās spēkoties ar stiprajām Rīgas komandām. Pirmajā spēlē mums pretī stājās raženās Minusas volejbola skolas audzēknes. Limbažniecēm padevās viss, varēja just, ka tik ilgi nav bijušas sacensības un gribējās parādīt visu to labāko, tas arī izdevās: uzvara! Otrajā spēlē cīnījāmies ar ļoti labi sagatavoto RVS komandu, šo komandu labi zinājām, jo bijām iepriekš spēkojušās, gāja grūtu, šo spēli zaudējām, bet ar paceltu galvu varējām atstāt laukumu, jo meitenes cīnījās un darīju visu iespējamo, lai godam pabeigtu spēli. Diemžēl to es nevaru teikt par pēdējo spēli, kurā arī stājās pretī vēl viena RVS komanda.

Pirmajā setā samērā viegla uzvara ļāva cerēt, ka varam cīnīties līdz pozitīvam rezultātam, taču otrajā setā “salūzām”, zaudējām astoņus punktus pēc kārtas un galotnē sāpīgs zaudējums. Trešajā setā arī bijām visu laiku priekšā pretiniecēm, vien seta beigās nespējām nosargāt pārsvaru , un sāpīgs zaudējums. Šajā turnīrā izcīnījām trešo vietu. Komandā spēlēja: Emīlija Rudzīte, Anete Kalniņa, Madara Kaurāte, Melisa Miķelsone, Agija Zeiļuka, Justīne Semjonova, Betija Āboltiņa, Dace Ozoliņa, Patrīcija Kola. Kopā ar meitenēm pārdzīvoja un līdzi juta treneres Inta Mežgaile un Mārīte Sakārne.

Foto no sacensībām pieejami šeit.

Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā nopelnīja Betija Āboltiņa. Paldies Limbažu novada Sporta skolai par jaunajiem hūdijiem meitenēm, ļoti izcēlāmies uz kopējā fona.