29.-30.06., Jelgavā notika Latvijas U14 un U16 čempionāts vieglatlētikā. Tā kā šīs vecuma grupas pulcēja ļoti lielu sacensību dalībnieku skaitu, tad sacensības bija izteikti spraigas, ilgas un dažādām emocijām piepildītas. No Limbažu novada Sporta skolas piedalījās 25 sportisti. Tika izcīnītas 7 medaļas, laboti vairāki sporta skolas rekordi un sasniegti teicami rezultāti.

U16 (2008./2009.g.dz.) grupā visās trīs individuālajās disciplīnās uz goda pjedestāla kāpa Toms Jansons. Čempiona titulus viņš izcīnīja šķēpa mešanā (51,56m PR) un tāllēkšanā (6,40m PR un labots savs sporta skolas rekords 15.g.v.). Sudraba medaļa viņam lodes grūšanā (15,00m PR).

Sudraba medaļu ļoti sīvā konkurencē 200m (23,98s PR) izcīnīja Aleks Ajibola Dezmonds. Viņam arī 4.v. 400m (54,92s PR). Abās disciplīnās laboti sporta skolas rekordi 14.g.v.

Mūsu puišu lieliskā komanda ( Aleks, Toms, Kārlis Āboliņš un Kristers Miklāvs) divas reizes stājās uz goda pjedestāla. Zelta medaļas izcīnītas zviedru stafetē 100+200+300+400m (2:10,31 sporta skolas rekords 15.g.v.) un bronzas medaļas 4x100m (47,99s sporta skolas rekords 15.g.v.).

Kārlis Āboliņš vēl 8.v. lodes grūšanā (11,80m) un 10.v. šķēpa mešanā (38,50m).

Terēza Mīkstā 7.v. 400m (1:02,43 PR), Luīze Bērtiņa 10.v. 200m (27,23s).

Meiteņu komanda (Terēza, Luīze, Patrīcija Lipsberga un Hanna Tantsa) izcīnīja 5.v. abās stafetēs. 4x100m (52,46s) un zviedru stafetē 100+200+300+400m (2:29,14 sporta skolas rekords 15.g.v.)

Šajā grupā vēl startēja Dāvis Roberts Arbidāns, Rodrigo Berkans, Rūdolfs Suhanovs, Emīlija Goba, Ance Pabērza.

U14 (2010./2011.g.dz.) grupā Nils Fjodorovs pārliecinoši izcīnīja zelta medaļu 1000m (2:58,88 PR  un labots sporta skolas rekords 13 g.v.). Viņam arī 4.v. 300m (41,89s PR un labots sporta skolas rekords 13.g.v.).

Dāvis Gailis abās savās disciplīnās izcīnīja 5.v., 80m (10,41s) un 300m (41,93s PR).

Jēkabs Ailts 9.v. augstlēkšanā (1,42m PR).

Šajā grupā vēl startēja Loreta Zviedre, Kristians Kārkliņš, Robins Ramis, Jēkabs Ādamsons, Julians Andersons, Agnese Bērziņa, Lote Berga un Madara Vasila.

Treneri Ginta Teko, Agris Ķirsis un Astrīda Tamāra Gromova.

Ļoti liels prieks par visu sportistu neatlaidīgo cīņasparu savos startos, par vienoto un sirsnīgo komandas garu un izturību šajās karstajās (visādā ziņā) dienās!

Līdz ar to Latvijas čempionāti aizvadīti. Latvijas izlases sastāvā Baltijas komandu čempionātos startēs: U16 Toms Jansons un Aleks Ajibola Dezmonds, U18 Agris Rūdolfs Rencis, Adrians Zviedris un Marta Kociņa, U20 Kitija Zaula. Lai veicas!