Savu ceļazīmi uz Volejbola federācijas “Kausa izcīņas” finālu mēģināja iegūt Limbažu novada Sporta skolas U-19 vecuma grupas volejbolistes. Komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, un tikai pirmo vietu izcīnījušai komandai tiesības spēlēt finālā. Mūsu apakšgrupā vēl bija Gulbenes, Rīgas volejbola skolas un Madonas volejbolistes.

Pirmajā spēlē tikāmies ar gulbenietēm, kurām nekad iepriekš nebijām zaudējušas, šoreiz spēle izvērtās pavisam citādi. Neko nespējām likt pretī pretinieču spēcīgajai servei un lielajai vēlmei uzvarēt, izskatījās, ka limbažnieces pirmo reizi uzgājušas uz laukuma, nepadevās pilnīgi nekas. Sāpigs zaudējums 0:3.

Otrajā spēlē ar RVS jau spēlējām savu spēli, taču šajā Rīgas komandā ir savāktas labākās meitenes no trīs treneru grupām, tādam pārspēkam nespējām pretoties. Arī otrajā spēlē zaudējām 0:3.

Pēdējā spēlē tikāmies ar Madonas sporta skolas meitenēm. Saspringtā cīņā , ne bez grūtībām, izdevās uzvarēt ar 3:0.

Šoreiz finālam nekvalificējāmies, taču ikdienas darbs neapstājas un turpināsim gatavoties Jaunatnes čempionātam.

Treneres: Inta Mežgaile, Mārīte Sakārne.

LVS Kausa izcīņa U19