Savu sezonu aizvadītās nedēļas nogalē noslēdza arī Limbažu novada Sporta skolas U-16 (2006.g.dz. un jaunākas) volejbolistes ar sabraukumu Limbažos. Latvijas volejbola čempionāta pavasara posmā mūsu sporta skolas meitenes un vienaudzes no Rīgas volejbola skolas, (kuru pārstāvēja 3 komandas), Tukuma un  Jelgavas sporta skolas cīnījās par 7.-12. vietu. Ziemas čempionātā limbažnieces bija izcīnījušas vietu pirmajā finālgrupā, jo situācija valstī ar covid pandēmiju, dažām komandām liedz nokomplektēt optimālos sastāvus, tad pavasara posmā jau visas komandas bija atpakaļ ierindā ar labākajiem sastāviem.

Mūsu meitenēm apakšgrupu spēlēs bija jācīnās ar vienu no RVS komandām, kuru arī izdevās uzvarēt ar 3:1 un Jelgavas sporta centra volejbolistēm. Šī spēle jau bija īsts trilleris. Pirmos divus setus zaudējām, jo netikām gala ar pretinieču servēm, līdz ar to izpalika mūsu galvenais ierocis-uzbrukums. Izcili padevās trešā seta sākums un meitenes saprata, ka spēj cīnīties ar jelgavniecēm un lika pretiniecēm nodrebēt. Paņēmām nākošos divus setus. Izšķirošajā setā klāt nāca gan uztraukums, gan liela vēlme uzvarēt, kas arī izdevās, piektā seta beigu svilpe apklusa pie rezultāta 15:13. Tātad smaga, bet laimīga uzvara ar 3:2.

Abas uzvaras sestdienas spēlēs ļāva limbažniecēm svētdien cīnīties par 7. vietu ar spēcīgāko no RVS komandām. Jāsaka, ka šajā spēlē nebijām savā optimālajā sastāvā, laikam jau līdz galam nenoticējām, ka varam cīnīties par uzvaru, nācās piekāpties rīdziniecēm 0:3. Tā nu Jaunatnes čempionātā U-16 grupā ierindojāmies 8.vietā.

Paldies meitenēm: Emīlijai Rudzītei, Anetei Kalniņai, Madarai Kaurātei, Esterei Martinsonei, Keilai Čukurei, Leonorai Pavlovskai, Marijai Luīzei Trezunei, Lindai Lavrenovai,Ievai Rudzītei,Paulai Hannetei Sokolovskai,Katrīnai Ķēberei, Alisei Rullei.

Paldies arī skatītājiem, vecākiem. Mēs jūs dzirdējām, lielisks atbalsts komandai.

Atzinība arī mūsu tiesnešu brigādei- 1.tiesnešiem- Agijai Zeiļukai, Betijai Āboltiņai, 2.tiesnešiem- Justīnei Semjonovai, Dacei Ozoliņai un sekretāriem- Patrīcijai Kolai un Rendijai Spriņģei, lai spēles ritētu raiti un taisnīgi!

Komandu spēlēs vadīja un visu sezonu kopā bija trerneres Mārīte Sakārne un Inta Mežgaile.