Ar sabraukumiem Rīgā un Gulbenē, savas apakšgrupas spēles noslēdza U-13 (2011.g.dz. un jaunākas meitenes) vecuma grupas Limbažu novada Sporta skolas jaunās volejbolistes.

Rīgā bija jānospēlē četras spēles ar Rīgas volejbola skolas komandām. Trīs no tām limbažnieces uzvarēja, tikai vienā spēlē nācās piekāpties augumā stipri raženākajām rīdziniecēm.

Gulbenē scenārijs līdzīgs: uzvarējām Gulbenes BJSS 2.un 3.komandu, sāpīgs zaudējums pret Gulbenes 1. komandas meitenēm un itin viegla uzvara pret Cēsu sporta skolas jaunajām volejbolistēm.

Mūsu apakšgrupā ielozētas 13 komandas. Bilance ir visai iepriecinoša: 10 uzvaras un 2 zaudējumi. Esam kvalificējušās reģionālajam finālam, kurā tiesības spēlēt izcīna 8 labākās komandas no katra reģiona.

Pēdējos divos sabraukumos, slimības dēļ, nevarēja palīdzēt komandas līdere un kā jau tas sportā gadās, neiztikām arī bez traumām. Tagad, līdz martam, laiks sadziedēt traumas, cītīgi trenēties, lai uz fināliem esam labākajā formā.

Komandā spēlēja: Paula Bergmane, Nikola Sproģe, Lauma Elizabete Baumane, Undīne Skreitule, Emīlija Lubava, Elza Elizabete Lenša.

Kopā ar komandu bija meiteņu treneres Inta Mežgaile un Ineta Sprancmane.