LJČ volejbolā uzņem apgriezienus. Limbažu novada Sporta skolas komandas nedēļas nogales pavada dažādās Latvijas sporta zālēs. Šajā sestdienā, Limbažu hallē, uzņēmām pa divām komandām no Ādažiem un Smiltenes. Spēles laukumos devas U-13 vecuma grupas meitenes. Šajā sabraukumā limbažniecēm izdevās uzvarēt gan abas ādažnieču, gan abas smilteniešu komandas.

Meitenes ļoti priecājās par panākumiem, komandā spēlēja: Annija Vēdiķe, Paula Bergmane, Nikola Sproģe, Lauma Elizabete Baumane, Gerda Ķireja, Undīne Skreitule, Emīlija Lubava un Elza Elizabete Lenša.

Savukārt svētdien, Ozolnieku sporta skolas zāli iemēģināja U-14 vecuma grupas meitenes no Liepājas Sporta spēļu skolas, Ozolnieku Sporta skolas (2 kom.) un mēs – Limbažu NSS. Arī šajā sabraukumā svinējām visas uzvaras un varējām ar prieku doties mājup.

U-14 komandā spēlēja: Elza Puķīte, Marta Groma, Annija Vēdiķe, Patrīcija Cīrule, Elizabete Skaidrīte Tīmane, Anna Smilga, Paula Bergmane, Marta Tīna Maurīte, Viktorija Zariņa un Elīza Goba.

Abas dienas kopā ar komandām bija un par panākumiem priecājās meiteņu treneres Ineta Sprancmane un Inta Mežgaile.