Latvijas jaunatnes čempionātu noslēgušas visjaunākās (U-12) volejbolistes. Stiprākās 16 komandas sabrauca Liepājā, lai cīnītos par visaugstākajām vietām.

Komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, kur pirmās vietas izspēlēja krustu ar citas apakšgrupas otrajām vietām. Pēc pirmās dienas spēlēm pavērās iepriecinošs skats, esam tikušas labāko četriniekā.

Otrā diena solījās būt ļoti grūta. Komandas izspēlēja katra ar katru. Pirmā spēlē limbažniecēm pretī stājās talsinieces, kuras arī nebija zaudējušas nevienu spēli, pat ne vienu setu. Piedzīvojām zaudējumu, nespējām neitralizēt talsinieču komandas līderi.

Otrajā spēlē jācīnās bija ar jau zināmām pretiniecēm no Gulbenes. Spēle izvērtās ļoti grūta, nopelnījām vienu punktu, jo spēle beidzās 1:1. Rezultātu tabula pirms spēles ar daugavpilietēm izskatījās ne visai iepriecinoša, bet meitenes tomēr parādīja ka prot izšķirošajos brīžos mobilizēties spēlei un izcīnīja svarīgu uzvaru.

Nedaudz limbažniecēm piepalīdzēja talsenieces uzvarot Gulbenes komandu, varējām priecāties, izcīnīta augstā otrā vieta U-12 vecuma grupā. Pavisam šajā vecumā Jaunatnes čempionātā piedalījās 44 komandas.

Paldies meitenēm: Annijai Vēdiķei, Valērijai Bogdanovai, Emīlija Lubava, Elza Elizabete Lenša, Undīne Skreitule, Paula Bergmane.

Līdz ar komandu priecājās meiteņu treneres Inta Mežgaile un Ineta Sprancmane.