Ar sabraukumu Rīgā, RVS zālē, savas pirmās nopietnās sacensības Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā, uzsāka vismazākās, U-12 (2012,g.dz. un jaunākas) vecuma meitenes. Viņas spēlē uz samazināta laukuma, formātā 3:3.

Limbažniecēm bija jāspēlē ar trim Rīgas volejbola skolas komandām. Uzvaras pār RVS3 un RVS 2 komandām ar rezultātu 2:0. Trešo spēli, rīdzinieki ar gudru ziņu bija ielikuši pēdējo, jo spēlējot trīs spēles pēc kārtas, fiziski grūti bija izturēt, un kā izrādījās, tad tieši pēdējā spēle bija ar spēcīgāko RVS komandu. Nācās piekāpties, kaut spēle ritēja punkts punktā, sāpīgs zaudējums 0:2.

Komandā spēlēja: Lauma Elizabete Baumane, Gerda Ķireja, Aleksandra Ratniece, Katrīna Miklāva, Marta Ozoliņa, Emīlija Metuse, Madara Linuža.

Ar komandu kopā bija treneres Inta Mežgaile un Ineta Sprancmane.

Valsts svētku noskaņā, Limbažu Novada Sporta skolas U-14 volejbolistes, ieradās Kuldīgā, lai cīnītos par vienu vietu LVF Kausa izcīņas finālā, kas decembra vidū notiks Rīgā. Jau ziņojām, ka U-19 volejbolistes iekļuva labāko 4 komandu skaitā, tagad sava varēšana bija jāpierāda U-14 vecuma meitenēm.

Pēc garā ceļa, jau pirmā spēle, ar galvenajām favorītēm, Kuldīgas novada Sporta skolas 1 komandu. Ļoti saspringtā un grūtā spēlē, izdevās svinēt laimīgu uzvaru ar 2:1. Pārējās komandas, gan Ozolnieku NSS, gan, Kuldīgas NSS 2. kom., gan Jelgavas NSC uzvarējām ar 2:0. Tātad uzdevums izpildīts, arī U-14 meitenes spēlēs lielajā finālā.

Vakarā, pēc pirmās dienas spēlēm, aizstaigājām līdz Ventas rumbai, kas svētkos bija izgaismota karoga krāsās, arī Kuldīgas tilts bija izgaismots un izskatījās īpaši krāšņi.

Komandā spēlēja: Annija Vēdiķe, Patrīcija Cīrule, Valērija Bogdanova, Marta Groma, Elizabete Skaidrīte Tīmane, Elīza Goba, Marta Tīna Maurīte, Anna Smilga, Paula Bergmane, Viktorija Zariņa.

Spēles vadīja treneres Ineta Sprancmane un Inta Mežgaile.