Veiksmīgi savu debiju šajā sezonā uzsākušas U-19 (2004.g.dz.un jaunākas) Limbažu novada sporta skolas volejbolistes. Sezonu uzsākām ar sabraukumu Talsos.

Pēc garā ceļa, pirmajā spēlē tikāmies ar Kuldīgas novada sporta skolas jaunietēm. Mums izdevās viss: gan agresīva serve, gan daudzveidīgs uzbrukums, arī aizsardzībā pacīnījāmies atzīstami. Kuldīdzniecēm nācās kapitulēt. Uzvara 3:0.

Otrajā spēlē pretī stājās ļoti motivētā un spēcīgā Jūrmalas sporta skolas komanda. Pirmajā setā viegli ievirzījām spēles gaitu sev vajadzīgajā gultnē, laikam jau tas meitenes drusku iemidzināja. Otrais sets jau beidzās ar jūrmalnieču gavilēm. Neskatoties uz pretinieču cenšanos izsist mūs no līdzsvara, tomēr izdevās panākt pozitīvu spēles iznākumu ar rezultātu 3:1. Pirmās dienas bilence 100%.

Otrajā dienā, vienīgā spēle, pret Jelgavas novada sporta skolu. Labas izspēles mijās ar ne tik labu servju uzņemšanu, taču servējot arvien agresīvāk, izdevās neitrelizēt jelgavnieču spēcīgo uzbrukumu. Arī šajā spēlē uzvarējām 3:0

Volejbola sezona tikko uzņem apgriezienu, priekšā vēl ļoti daudz spēļu. Mūsu komandā traumu dēļ ilgstoši “izkritušas” divas pamatsastāva spēlētājas. Gribu pateikt paldies U-17 komandas meitenēm Martai un Esterei par palīdzību.

Mājās braucām labā noskaņojumā, kā pēc labi padarīta darba. Autobusā, sadaloties trīs komandās, izspēlējām spēli par Latviju. Meitenes ne tikai spēlē volejbolu, bet ir erudītas arī jautājumos, par mūsu zemi LATVIJU.

Komandā spēlēja:  Adriana Trušinska, Tīna Graudiņa, Justīne Semjonova, Rendija Spriņģe, Marta Beatrise Gintere, Estere Oša, Anete Kalniņa, Madara Kaurāte, Dace Ozoliņa, Patrīcija Kola, Betija Āboltiņa.

Par rezultātu priecājās treneres Inta Mežgaile un Mārīte Sakārne.

LVF Jaunatnes čempionāts U19