Nedēļas nogalē, Rīgā, Rīgas volejbola skolas zālē notika Latvijas Jaunatnes čempionāta U-19 vecuma grupas fināli par 1.-6. vietu. Arī Limbažu novada Sporta skolas jaunietes bija izcīnījušas vietu starp labākajām valsts volejbola komandām. Pavisam šajā grupā dalību bija pieteikušas 18 komandas.

No pirmās spēles ar Kuldīgas novada Sporta skolas volejbolistēm bija atkarīga mūsu tālākā cīņa par vietām. Atbildības slogs bija ļoti liels. Meitenes netika galā ar satraukumu, netikām galā ar spēcīgajām pretinieču servēm, pašām pajuka visa spēle. Ļoti sāpīgs zaudējums un izstāšanās no cīņas par medaļām.

Spēlē par 5.vietu cīnījāmies ar Liepājas Sporta Spēļu skolas jaunietēm. Ļoti gribējām uzvarēt, lai noslēgtu sezonu ar pozitīvām emocijām. Tas arī izdevās, ļoti saspringtā 5 setu spēlē svinējām uzvaru.

Labākās spēlētājas balvu saņēma Marija Luīze Trezune. Ja vien varētu, tad visas meitenes būtu pelnījušas balvu par noticēšanu, par atbalstu, par izturību, par emocijām.

Finālā spēlēja: Betija Āboltiņa, Tīna Graudiņa, Agija Zeiļuka, Justīne Semjonova, Anete Kalniņa, Estere Martinsone, Estere Oša, Viktorija Dzene, Marija Luīze Trezune, Madara Kaurāte.

Sezonas laikā vēl komandai palīdzēja: Paula Hannete Sokolovska, Madara Jonele, Alise Rulle.

Paldies vecākiem, radiem, draugiem par līdzi jušanu, paldies, ka atbalstījāt un ticējāt meitenēm. Paldies galvenajam fanam, šoferītim Normundam!

Visu sezonu kopā ar meitenēm bija treneres Inta un Mārīte.

LVF Jaunatnes čempionāta U19 fināli 2024