Nedēļas nogalē Umurgas pamatskolas sporta zālē notika Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā U-19 grupas jaunietēm. Uzņēmām jaunietes no Rīgas Volejbola skolas, Gulbenes novada Sporta skolas, Liepājas Sporta spēļu skolas un Daugavpils Novada sporta skolas.

Katrai spēlei bija liela nozīme, jo tikai trīs komandas kvalificējās galvenajam finālam, kurā par visaugstākajām vietām sacentīsies sešas labākās Latvijas U-19 komandas.

Limbažnieces šo spriedzi un lielo atbildības slogu izturēja godam, vien zaudējot Rīgas volejbola skolas vienaudzēm. Pārējās komandas, gan ne bez stresa un uztraukumiem, izdevās uzvarēt. Sabraukumā ierindojāmies otrajā vietā un nodrošinājām vietu labāko 6 Latvijas komandu skaitā.

Meitenes spēja izpildīt treneru norādījumus, tika gala ar satraukumu un atbildību.Liels paldies par pozitīvām emocijām: Anetei Kalniņai, Madarai Kaurātei, Esterei Martinsonei, Esterei Ošai, Viktorijai Dzenei, Marijai Trezunei, Paulai Sokolovskai, Justīnei Semjonovai, Tīnai Graudiņai, Agijai Zeiļukai, Betijai Āboltiņai, Madarai Jonelei.

Paldies tiesnešiem, kas izturēja divu dienu maratonu un godam tika gala ar saviem pienākumiem. Tāpat paldies lielajam atbalstītāju pulciņam, mēs Jūs dzirdējām.

Par uzvarām priecājās treneres Inta un Mārīte.

LJČ Volejbolā U19 Umurgā