Arī U-19 (2004.g.dz. un jaunākas) Limbažu novada Sporta skolas volejbolistes beigušas sezonu. Labākās sešas komandas, nedēļas nogalē, sabrauca Rīgā, mājīgajā volejbola skolas zālē. Par medaļām sacentās trīs RVS komandas, daugavpilietes, jūrmalnieces un limbažnieces.

Izspēļu sistēma mūs pirmajā spēlē saveda kopā ar vienu no RVS komandām. Spēku samēri bija ļoti līdzīgi, dramatiskā spēlē, piecos setos, ne bez veiksmes palīdzības, uzvarēja rīdzinieces. Saka jau, ka veiksme esot stiprāko sabiedrotā. Piedzīvojām ļoti sāpīgu zaudējumu, kas liedza jau cīnīties par medaļām.

Nākamā spēle atkal pret nākamo RVS komandu par 5.vietu. Iepriekšējā dienā traumu guva mūsu vienīgais cēlājs un komandai nevarēja palīdzēt U-16 meitenes, jo viņām pašām savi fināli notika Jelgavā. Samērā novājinātā sastāvā uz pozitīvu spēles rezultātu bija grūti cerēt, taču meitenes cīnījās godam un galu gala izcīnījam  skaistu uzvaru ar 3:0.

Prieks, ka komanda vecākajā grupā izcīnījusi augsto 5. vietu.

Komandas sarindojās šādā secībā: 1.v.- RVS, 2.v.-Daugavpils BJSS, 3.v.- Jūrmalas SS, 4.v.- RVS, 5.v.- Limbažu NSS, 6.v.- RVS.

Paldies meitenēm par grūto un garo sezonu. Komandā spēlēja: Justīne Semjonova, Adriana Trušinska, Rendija Spriņģe, Agija Zeiļuka, Tīna Graudiņa, Anete Kalniņa, Madara Kaurāte, Melisa Miķelsone, Betija Āboltiņa, Marija Luīze Trezune, Dace Ozoliņa, Patrīcija Kola, Estere Oša, Marta Beatrise Gintere.

Labākās spēlētājas balvu finālos saņēma Marija Luīze Trezune.

Komandu visu sezonu atbalstīja, palīdzēja un sapurināja treneres Inta Mežgaile un Mārīte Sakārne.