Pēc pus otra gada pārtraukuma Limbažu novada Sporta skolas volejbolistes tikās sabraukumā Gulbenē U-17 (2005.g.dz. un jaunākas) vecuma grupā. Meitenes bija tik ļoti priecīgas atgriezties sacensību apritē un tiešām izbaudīja gaisotni, kuru nekur citur nevar gūt.

Pēc garā ceļa uzreiz pirmā spēle, nebijām zaudējušas savas volejbola iemaņas un itin viegli pieveicām mājinieces- Gulbenes vienaudzes (3:0). Pēc mazas atelpas, uzreiz arī otrā spēle pret Madonas sporta skolas meitenēm. Meitenes cīnījās tik sparīgi un ar dzirkstelīti, ka neatstāja nekādas cerības pretiniecēm, arī uzvara ar 3:0. Tā nu mājup varējām doties ar labi padarīta darba sajūtu.

Paldies meitenēm: Anetei Kalniņai, Madari Kaurātei, Emīlijai Rudzītei, Betijai Āboltiņai, Agijai Zeiļukai, Justīnei Semjonovai, Dacei Ozoliņai, Tīnai Graudiņai.
Meitenes cīņas vadīja treneres: I. Mežgaile un M. Sakārne.