Latvija jaunatnes volejbola čempionāta 2023./24. gada sezonu iesāka ar U-17 vecuma grupas  sabraukuma spēlēm. Limbažu novada Sporta skolas komandai mači notika 1.oktobrī  OC Limbaži sporta hallē.

Pirmā spēle bija pret pagājušā gada čempionēm Rīgas volejbola skolas komandu. Mačs aizritēja ļoti līdzvērtīgi un saspringti , atrodoties vadībā te vienai, te otrai komandai. Diemžēl limbažnieces pie rezultāta 13:13  piektā seta galotni bez īpašas cīņas atdeva pretiniecēm, jo netika atņemtas serves , kā rezultātā zaudējums 2:3. Otrā spēlē tika izcīnīta pārliecinoša uzvara  3:0 pār Smiltenes volejbolistēm.

Komandā spēlēja: Rebeka Zandte, Keila Čukure, Alise Aleksāne, Estere Martinsone, Viktorija Dzene, Estere Oša, Terēza Krastiņa, Letīcija Tauriņa, Anete Kalniņa, Evelīna Liepiņa.

Trenere: Ineta Sprancmane