Sākušās cīņas pārspēlēs Latvijas jaunatnes volejbola čempionātā U- 17 meitenēm par iekļūšanu augstākā grupā. Limbažu novada Sporta skolas meitenes 1.līgā ierindojās 5.vietā. Pārspēles jāizspēlē pret 2.līgas 1.,2.,3.vietu un savas līgas 6,.7. vietu.

Meitenes noskaņojās spēlei pret Cēsu komandu (savā līgā 3.vieta). Veiksmīgi uzbrukumi, spēcīgās serves, pozitīvas emocijas par gūtiem punktiem deva uzvaru 3:0. Arī otra spēle pret Gulbenes meitenēm bija līdzīga, svinēta uzvara 3:0. Dažbrīd laukumā iestājās apjukums, kad zaudējām vairākus punktus ,un pretinieces izvirzījās vadībā. Mūsu meitenes prata “nokārtot” spēles galotni, noņemot trenerēm stresu.

Paldies meitenēm- ESTEREI, KEILAI, MARIJAI LUĪZEI, ANETEI, ALISEI. MADARAI un LINDAI.

Pozitīvas emocijas un padomus deva treneres- MĀRĪTE un INTA