Svētdien, 11. decembrī Limbažu vidusskolas sporta zālē norisinājās Latvijas volejbola federācijas jaunatnes čempionāta sabraukums U-17 vecuma grupā. Limbažos tikās volejbolistes no Gulbenes, Daugavpils, Liepājas un Limbažu novada Sporta skolas.

Pirmā mūsu meiteņu spēle pret Gulbenes komandu izvērtās līdzīga. Mūsu volejbolistes nospēlēja gudrāk uzbrukumā, paveicās ar spēcīgām ,viltīgām servēm un pacentāmies aizsardzībā. Uzvara ar 3:0 ( 27:25; 25:16; 25:9 ).

Pret Daugavpils meitenēm limbažnieces sasparojās 2.setā, kad saprata, ka vajadzīga saskaņa un komunikācija komandā. Aizspēlējāmies līdz rezultātam 29:29. Kļūda mūsu servē un aizsardzībā, ļāva uzvarēt daugavpilietēm 31:29. Spēli zaudējām 0:3 (14:25; 29:31; 20:25), bet uz pozitīvas nots, ka varam!

Paldies vecākiem, līdzjutējiem, kuri pozitīvi atbalstīja meitenes!

Komandā spēlēja: M. L. Trezune, E. Martinsone, A. Kalniņa, K. Čukure, L. Lavrenova, M. Kaurāte, A. Rulle, P. H. Sokolovska.

Paldies mūsu tiesnešu brigādei: L.S. Dubultei, J. Semjonovai, P. Kolai.

Meitenes  uzmundrināja un ar padomiem  neskopojās treneres Mārīte un Inta

LVF U17 sabraukums Limbažos 11.12.2022