No 6.-8.maijam Rīgā norisinājās Baltijas sporta skolu čempionāts volejbolā U-17 (2005.g.dz. un jaunākas ) meitenēm. Šajās sacensībās piedalās pa četrām labākajām komandām no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Tiesības pārstāvēt Latviju bija izcīnījušas divas Rīgas volejbola skolas komandas, Daugavpils sporta skolas audzēknes un labāko skaitā arī Limbažu novada sporta skolas meitenes.

Pirmajā dienā spēle pret Lietuvas pirmo komandu izvērtās ļoti spraiga. Laikam jau meitenes netika galā ar lielo uztraukumu un atbildību, nācās piekāpties lietuvietēm piecos setos (kā vēlāk noskaidrojās, tieši šī komanda spēlēja lielajā finālā par 1.vietu). Otrā spēle ar Lietuvas trešo labāko komandu norisinājās jau ar lielāku pārliecību, komanda parādīja ļoti labu sniegumu, bija jūtams ka komanda grib uzvarēt, tāpēc neizpalika arī rezultāts 3:1.

Dažādu apstākļu dēļ otrajā dienā nevarēja komandai palīdzēt līderi un neveiksmīgas sakritības dēļ mūsu komandas cēlājs iedzīvojās smagā traumā, kā rezultātā komandas spēle pajuka un limbažnieces nevarēja savākties un zaudējums gan Igaunijas Rakveres komandai, gan RVS komandai ar 1:3. Šie zaudējumi ļāva mums spēlēt par 7.-8.vietu.

Pēdējo šī čempionāta spēli, iesākām ar lielu apņemšanos, kas deva uzvarētus pirmos divus setus, likās jau, ka nekas vairs nevar traucēt izcīnīt uzvaru, bet, kā tas dažkārt notiek ar meiteņu volejbolu, salūzām gan psiholoģiski, gan emocionāli. Smags un sāpīgs zaudējums ar 2:3, kas deva mums 8.vietu. Tāda, lūk ,mūsu pieredze starptautiskajos mačos.

Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika nominēta Emīlija Rudzīte. Vēl komandā spēlēja: Anete Kalniņ, Madara Kaurāte, Melisa Miķelsone, Agija Zeiļuka, Adriana Trušinska, Justīne Semjonova, Betija Āboltiņa, Patrīcija Kola, Dace Ozoliņa, Tīna Graudiņa. Ar komandu kopā bija treneres Inta un Mārīte.

Foto no sacensībām pieejami šeit.