9.-10.martā Aizputes sporta centrā tika aizvadītas 3.posma sacensības U-17 vecuma grupas volejbolistēm. Mūsu sporta skolas audzēknes ļoti pārliecinoši ar 3:0 pieveica visas pretinieces –Dienvidkurzemes Sporta skolu, Smiltenes pilsētas BJSS un Rīgas Volejbola skolas 4.komandu. Līdz ar to esam iekļuvušas LJČ lielajā finālā, kurš notiks 19.-20.aprīlī. Paldies meitenēm par cītīgo treniņu darbu un labajiem sasniegumiem sacensībās, komandā spēlēja; Estere Oša, Estere Martinsone, Keila Čukure, Viktorija Dzene, Rebeka Zandte, Letīcija Tauriņa, Anete Kalniņa, Katrīne Liepiņa.

10.-11. martā Viļķenes sporta hallē un Limbažu vidusskolas sporta zāle notika 3.posma  pirmā sabraukuma sacensības U-15 grupas volejbolistēm. Limbažnieces izcīnīja uzvaru pret Balvu BJSS un līdzvērtīgās spēlēs nācās atzīt pretinieču pārākumu pret Jelgavas novada Sporta centra 1.komandu un Rīgas Volejbola skolas 2.komandu. Meitenēm cītīgi jātrenējas un jāgatavojas nākamā sabraukuma spēlēm 1.maijā. Komandā spēlēja: Marta Groma, Mairita Volde, Elza Puķīte, Viktorija Zariņa ,Anna Smilga, Diāna Kolontaja, Anete Mihailova, Beāte Putilova, Valērija Bogdanova.

Trenere :  Ineta Sprancmane