Limbažu novada sporta skolas U-17 (2006.g.dz. un jaunākas) volejbolistes ar sabraukumu Rīgā noslēdza pirmo apli, kurā katra ar katru tikās septiņas komandas no Rīgas (2), Kuldīgas, Daugavpils, Liepājas, Gulbenes un Limbažiem.

Šī, pēdējā sabraukuma pirmajā spēlē tikāmies ar liepājniecēm, kuras pirms tam cīnījās ar Rīgas Volejbola skolas komandu. Laikam jau pretinieces bija visus savus spēkus atstājušas pret rīdziniecēm, itin viegli izdevās uzvarēt Liepājas Sporta spēļu skolas volejbolistes ar rezultātu 3:0. Limbažnieces spēlēja brīvi, izmantojot savas spēcīgās serves, jaudīgo uzbrukumu un cīniņu aizsardzībā par katru bumbu. Tas arī vainagojās ar patīkamu rezultātu.

Pavisam cita aina izvērtās otrajā spēlē pret spēcīgo RVS komandu. Šī spēle mijās gan ar virkni labām epizodēm, gan ar virkni zaudētiem punktiem. Otrajā setā pat bijām vadībā ar pieciem punktiem, taču pretinieču agresīvā serve neļāva veidot kvalitatīvu uzbrukumu, pajuka spēles disciplīna, nācās piekāpties ar 0:3.

Pēc pirmā posma limbažnieču bilance ir 2.uzvaras un 4.zaudējumi. Gatavosimies pārspēlēm, par palikšanu pirmajā līgā, lai varētu pavasarī cīnīties jau par iespējami augstākām vietām.

Komandā spēlēja: Estere Martinsone, Keila Čukure, Anete Kalniņa, Madara Kaurāte. Marija LuizeTrezune, Paula Hannete Sokolovska Linda Lavrenova, Alise Rulle.

Komandu spēlēs vadīja treneres Mārīte Sakārne un Inta Mežgaile.

LVF U-17 sabraukums Rīgā