19.-20.aprīlī Kuldīgas novada Sporta skolas zālē notika Latvijas Jaunatnes čempionāta fināls volejbolā U-17 grupā jaunietēm. Visas sezonas garumā 14 komandas savstarpēji izspēlēja apakšgrupu spēles un cīnījās par iekļūšanu finālā.

Lielajā finālā tikās sešas labākās komandas. Limbažu novada Sporta skolas meitenes jau bija nodrošinājušas pusfinālu un pirmajā dienā bija spēle pret Kuldīgas NSS volejbolistēm, kuras pirmajā spēlē spēja izcīnīt uzvaru. Zinājām, ka mačs nebūs viegls, jo visas komandas spēkos ir ļoti līdzvērtīgas un finālā vēlas parādīt savu labāko sniegumu. Diemžēl šoreiz mājinieces bija labākas ļoti svarīgos volejbola spēles elementos, blokā un servēs, līdz ar to sāpīgs zaudējums 1:3 un iespēja cīnīties par 3.vietu. Spēle par medaļām bija pret Smiltenes SS , kuru pārliecinoši uzvarējām ar 3:0 un izcīnījām bronzas medaļas!

Par labāko spēlētāju Limbažu komandā tika atzīta Estere Oša.

Esam izcīnījušas iespēju startēt Baltijas klubu čempionātā Viļņā 3.-5. maijā, kurā piedalās šī vecuma grupas četras labākās komandas no Latvija, Lietuvas un Igaunijas. Novēlēsim mūsu meitenēm parādīt savu labāko sniegumu un cīņas sparu!

Paldies meitenēm par cītīgo treniņu darbu un motivāciju neatlaidīgi strādāt, lai visus gadus noturētos Latvijas labāko komandu pulkā! Paldies fiziskās sagatavotības trenerim Jānim Rudzītim un Limbažu novada Sporta skolai!

Visas sezonas garumā vislielākais atbalsts mūsu komandai bija skatītāji klātienē -vecāki, vecvecāki , radi, draugi un protams mūsu visforšākais šoferītis Normunds, milzīgs Paldies viņiem!!!

Finālā mūsu komandā spēlēja: Keila Čukure, Rebeka Zandte, Estere Oša , Estere Martinsone , Viktorija Dzene , Letīcija Tauriņa, Anete Kalniņa , Katrīne Liepiņa, Elīze Elza Jansone.

Sezonas garumā komandai labus rezultātus palīdzēja sasniegt Alise Aleksāne, kura dažādu apstākļu dēļ  nevarēja palīdzēt komandai finālā.

Trenere: Ineta Sprancmane

LVF Jaunatnes čempionāta fināls U17 2024