Latvija Volejbola federācijas Kausa izcīņas jauniešiem priekšsacīkstes iesākas ar U-16 vecuma grupas sacensībām. Šajā vecuma grupā sacensībās piedalījās 17 komandas, kuras sadalītas četrās grupās. Volejbolistēm vispirms bija jāizspēlē grupu mači, kur tālāk uz finālsacensībām tiek tikai viena komanda, kura savā apakšgrupā izcīnījusi 1.vietu. Limbažu novada Sporta skolas volejbolistēm spēles bija 19.-20. novembrī Limbažos.

Limbažnieces divu dienu garumā izspēlēja četras spēles. Sestdien ar 3:0  tika pieveiktas Minusas Volejbola skolas un Daugavpils BJSS 2.komanda. Svētdienas rīts iesākās ar pārliecinošu uzvaru pār Līvānu BJSS volejbolistēm. Vissvarīgākais mačs bija pret Jelgavas novada Sporta centra volejbolistēm, kurām arī bija visas uzvaras. Šīs spēles rezultāts izšķīra , kura komanda tiks uz  LVF Kaus izcīņas finālu. Protams, ka abas komandas to saprata un bija noskaņojušās sīvai cīņai. Šajā mačā nevarēja atslābt nevienu mirkli, jo spēle aizritēja ļoti saspringtā gaisotnē. Bija mirkļi, kad limbažnieces nevarēja atņemt pretinieču spēcīgās serves,  bet meitenes nepadevās un cīnījās godam, spējot atspēlēt pat septiņu punktu deficītu, pateicoties mūsu meiteņu spēcīgajām servēm, uzbrukumam un darbībai pie tīkla. Sīvā cīņā tika izcīnīta uzvara ar 3:0  un iespēja piedalīties LVF Kausa izcīņas finālā 16.-17.decembrī!

Vislielākais Paldies mūsu komandas atbalstītājiem klātiene- vecākiem, vecvecākiem un radiem , kuri  visu laiku uzmundrināja mūsu komandu un deva meitenēm  lielāku stimulu un cīņas sparu! Tāpat pateicība jāizsaka mūsu komandas fiziskās sagatavotības trenerim Jānim Rudzītim!

Paldies spēļu tiesnešiem : Betijai, Anetei un Patrīcijai, kuras nevainojami veica savus pienākumus un izturēja divu sacensību dienu garās stundas.

Diemžēl slimību dēļ mūsu komanda nebija pilnā sastāvā.

Komandā spēlēja: Estere Martinsone, Terēza Krastiņa, Marta Beatrise Gintere, Estere Oša, Viktorija Dzene, Rebeka Zandte, Alise Aleksāne, Elizabete Liepiņa. 

Trenere: Ineta Sprancmane