16. un 17.decembris bija īsti volejbola svētki gan spēlētājiem, gan faniem. Vienlaicīgi RIMI Olimpiskajā centrā notika LVF Kausa izcīņas finālsacensības jauniešiem, sieviešu un vīriešu komandām.

Piektdienas pēcpusdienā Limbažu novada Sporta skolas volejbolistes aizvadīja pusfināla spēli pret Kuldīgas novada Sporta skolas komandu, kuru izdevās pieveikt ar 3:0 un izcīnīt iespēju spēlēt lielajā finālā par Kausa titulu.

Sestdien aizritēja spēles par godalgotajām vietām, kur mūsu pretinieces bija RVS 1.komanda (V.K.). Vienība, kuru limbažnieces pagājušajā sezonā nespēja uzvarēt Jaunatnes čempionāta finālā. Mūsu volejbolistes spēlei bija noskaņojušās pozitīvi un kaujinieciski, gluži tāpat kā pretinieces. Jau no paša sākuma zinājām, ka būs sīva cīņa, atslābt nedrīkstēs ne mirkli.  Spēle iesākās ar mūsu uzvaru pirmajā setā, mača gaitā izjutu, ka meitenes ir satraukušās, lai gan ārēji to nevarēja manīt, jo nervu spriedze un  vēlēšanās uzvarēt bija milzīga, galvenais nepārdegt. Taču tad sekoja divi diametrāli pretēji seti, kur viss padevās rīdziniecēm, bet mūsējām bija daudz nepiespiestās kļūdas – neapzināta pieskaršanās tīklam, pēkšņi nevarējām ne pārservēt, ne atņemt servi, rezultātā 1:2 pretinieces vadībā. Ceturtais sets visu mainīja, mūsu volejbolistes spēja noskaņoties psiholoģiski un spēle aizgāja, sākās kļūdu sērija rīdziniecēm. Piektajā izšķirošajā setā  meitenes bija savā elementā un godam izcīnīja uzvaru ar 3:2. Šī bija fināla cienīga piecu setu rakstura paraugspēle!

Turnīra labākās spēlētājas balvu saņēma mūsu komandas libero – Terēza Krastiņa. Gribu atzīmēt ,ka šādu balvu bija nopelnījušas visas laukuma spēlētājas, jo komanda uzvar tikai tad, ja katrs spēlētājs izpilda savu uzdevumu spēles gaitā!

Komandā spēlēja: Estere Martinsone , Estere Oša, Marta Beatrise Gintere, Keila Čukure, Rebeka Zandte, Viktorija Dzene, Alise Aleksāne, Terēza Krastiņa, Elizabete Liepiņa, Kate Upmale.

Par sasniegto rezultātu jāsaka Liels paldies fiziskās sagatavotības trenerim Jānis Rudzītim.

Milzīgs paldies mūsu komandas līdzjutējiem – vecākiem, vecvecākiem, radu saimei, kuri vienmēr atbalsta meitenes klātienē. Zālē bija tāda sajūta, ka mēs spēlējam mājās, nevis izbraukumā, skatītāju tribīnes rībēja no limbažnieku atbalsta!

Paldies par atbalstu Limbažu novada Sporta skolai!

Paldies Latvijas Volejbola federācijai par svētku radīšanu jauniešiem!

Trenere Ineta Sprancmane.

LVF Kausa izcīņas fināls 17.12.2022