Nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Rīgas volejbola centrā, norisinājās Entuziastu līgas kausa izcīņa U-12 un U-15 grupas meitenēm. Turnīrā piedalījās arī Limbažu novada Sporta skolas volejbolistes.

Sestdien U-12 grupa tika sadalītas trijās apakšgrupās pa četrām komandām katrā, tātad par EVL kausu cīnījās 12 komandas. Limbažniecēm bija jāspēlē ar lietuvietēm, jūrmalniecēm un Rīgas volejbola skolas meitenēm. Apakšgrupā, zaudējot lietuvietēm, ierindojāmies 2.vietā.

Cīņā par 4.-6.vietu, uzvarējām vēl vienu Lietuvas komandu un spraigā spēlē nācās piekāpties RVS1 komandai. Turnīrā izcīnījām 5. vietu.

Komandā spēlēja: Gerda Ķireja, Katrīna Miklāva, Evelīna Veinberga, Laila Baikova un Aleksandra Ratniece. Meitenēm padomus spēļu laikā deva trenere Inta Mežgaile.

Savukārt svētdien, U-15 grupā, turnīrā piedalījās 7 komandas. Spēlēja katra ar katru. Izrādījās, ka jau pirmajā spēlē limbažniecēm  nācās cīnīties ar kausa ieguvējām RVS1 komandu, kuru neizdevās uzvarēt. Pārējās spēlēs svinējām uzvaras un godam nopelnīta 2. Vieta. Balvās saņēmām medaļas, kreklus un sudraba kausu. Trešo vietu izcīnīja Lietuvas jaunās volejbolistes.

Komandā spēlēja: Elza Puķīte, Annija Vēdiķe, Patrīcija Cīrule, Marta Tīna Maurīte, Paula Bergmane, Marta Groma, Valērija Bogdanova un Anna Smilga.

Treneres Ineta Sprancmane un Inta Mežgaile.