Mājās no starptautiskā turnīra Gruzijā, pilsētā Batumi, tikko kā atgriezušās U-14 un U-15 vecuma grupas volejbolistes. Uzaicinājumu piedalīties turnīrā saņēmām septembra beigās, ļoti operatīvi nopirkām lidmašīnas biļetes un bijām gatavas braucienam.

Gruzijā uz turnīru bijām pirmo reizi, pateicoties tam, ka Gruzijas un Limbažu treneres pazīstamas jau 15 gadus (tiekoties Bulgārijā sacensībās), mūsu sadzīve (dzīvošana viesnīcā un trīsreizēja ēdināšana), tika apmaksātas no Batumi volejbola federācijas puses, par ko ļoti priecājāmies.

Spēles notika ļoti lielā, skaistā un mājīgā hallē.

Turnīrā piedalījās pavisam 12 meiteņu komandas no Armēnijas, Azerbaidžānas, Latvijas un Gruzijas komandām no dažādām pilsētām. Komandas bija ļoti spēcīgas, mūsu meitenēm laba pieredze spēlēs ar spēcīgu pretinieku. Limbažnieces turnīrā piedalījās ar divām komandām: U-15 un U-14.

Tikām sadalītas divās apakšgrupās, pa 6 katrā. Izspēlējot apakšgrupu spēles (tikām gan pie uzvarām, gan arī zaudējumiem), sanāca, ka par 6. vietu bija jāspēlē savā starpā.

Spēļu grafiks bija saspringts, sacensību laikā visu dienu, līdz pat vēlam vakaram pavadījām zālē. Vien pēdējās divas dienas pirms izlidošanas mājup bija brīvas dienas, kuru laikā paspējām nedaudz apskatīt Batumi. Jāsaka, ka šī pilsēta ir visai kontrastaina. Jaunā daļa atgādina Arābu Emirātus ar modernu arhitektūru un milzīgajiem debeskrāpjiem, skaisto promenādi gar jūru un pasaulslaveno skulptūru Ali un Nino, kuri kustās viens otram pretī, satiekās un savu ceļojumu sāk atkal no jauna, vakarā tie ir īpaši skaisti izgaismoti. Savukārt vecā Batumi daļa šķita nekoptāka un diezgan nabadzīga. Meitenes paspēja izbraukt ar milzīgo panorāmas ratu, izbraucām arī ar trošu vagoniņu pāri pilsētai, uzbraucām 150m augstā tornī, vērojām naksnīgo pilsētu, kā arī pabijām kalnos, redzējām iespaidīgus ūdenskritumus, bijām pie Turcijas robežas, peldējāmies jūrā, protams ēdām gardos, vietējos augļus.

Viss labais kādreiz beidzās, tā arī mūsu laiks saulainajā, viesmīlīgajā Gruzijā noslēdzās.

Kopā ar meitenēm bija treneres Ineta Sprancmane un Inta Mežgaile

 

. T