Kā pēdējās savu sezonu Latvijas Jaunatnes  čempionātā noslēgušas U-13 (2010.g.dz. un jaunākas) Limbažu novada Sporta skolas jaunās volejbolistes.

Šajā vecuma grupā pieteiktās komandas bija 30 no visas Latvijas. Pirmajā posmā bija jāiekļūst labāko sešpadsmitniekā, kas mums itin viegli arī izdevās.

Nedēļas nogalē labākās 16  volejbola komandas sabrauca Gulbenē, lai cīnītos par visaugstākajām vietām. Komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, kur bija jāizspēlē katram ar katru. Limbažnieces savā apakšgrupā, tiekoties ar Tukuma, Rīgas volejbola skolas un Liepājas volejbolistēm  izcīnīja visas uzvaras un tas deva iespēju spēlēt ar otras apakšgrupas otrās vietas ieguvēju- Dienvidkurzemes meitenēm, par iespēju tikt pirmajā četriniekā. Jāsaka, ka ne bez grūtībām un nervozitātes, bet meitenes to paveica: svētdien cīnīsimies par medaļām, ar Gulbenes 1, Gulbenes 2 komandu un daugavpilietēm.

Pirmajā spēlē spēkojāmies ar Gulbenes pirmo komandu, kurā spēlē turnīra garākā meitene, kura saimniekoja pie tīkla un neatstāja  limbažniecēm nekādu cerību, arī spēcīgās serves, kuras apgrūtināja uzbrukumu, neļāva spēlēt mūsu ierasto spēli. Nācās piekāpties šai komandai.

Otrajā spēlē samērā viegli izrēķinājāmies ar Gulbenes otro komandu. Viss izšķīrās spēlē ar daugavpilietēm: ja vinnējam ar 2:0, tad esam otrās. Pirmais sets deva lielas cerības, ka tas tā arī izdosies, jo itin viegli, atstājot viņas uz 12 punktiem, uzvarējām. Otrais sets arī iesākās uz pozitīva viļņa, taču pretinieces sāka servēt agresīvas serves, ar kurām netikām galā un meitenes sāka nervozēt un pieļāva daudz nevajadzīgu kļūdu, un diemžēl otrajā setā zaudējām. Tātad 1:1 un izcīnītas bronzas medaļas. Kopumā vērtējot, meitenes nocīnījās godam un visa komanda priecājās par lielisko rezultātu!

Komandā spēlēja: Elza Puķīte, Marta Groma, Patrīcija Cīrule, Annija Vēdiķe, Elizabete Tīmane, Paula Bergmane, Anna Smilga, Viktorija Zariņa, Eliza Goba.

Paldies mūsu fiziskās sagatavotības trenerim Jānim. Par meiteņu sasniegumu priecājās treneres Ineta un Inta.

Limbažu novada Sporta skolas volejbolistes aizvadījušas izcilu sezonu, visas komandas, kuras startēja iekļuva lielajos finālos:

  • U-12   –  2.vieta
  • U-13   –  3.vieta
  • U-14   –  5.vieta
  • U-16   –  3.vieta
  • U-17   –  5.vieta
  • U-19   –  5.vieta.

Paldies visiem, gan vecākiem, gan šoferīšiem, gan visiem, visiem  iesaistītajiem, paldies meitenes par pozitīvajām emocijām, kuras sniedzāt, mums, trenerēm Intai, Inetai, Mārītei, mēs lepojamies ar jums.