Kā pirmās Latvijas Jaunatnes čempionātu volejbolā pabeidza Limbažu novada Sporta skolas U-13 vecuma grupas jaunās volejbolistes.

Liepājā sabrauca 16 labākās komandas no visas Latvijas, kuras iepriekšējos sabraukumos bija izcīnījušas tiesības spēlēt lielajā finālā. Šajā vecuma grupā konkurence bija milzīga. Pavisam kopā čempionātā savu dalību pieteica 42 komandas. Konkurence visai iespaidīga.

Finālā komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās. Ar limbažniecēm vienā grupā bija talsinieces, gulbenietes un liepājnieces. Savā grupā izcīnījām 2. vietu, zaudējot Talsu NSS volejbolistēm. Pēc krusta principa, nākamā spēle limbažniecēm bija ar Rīgas volejbola skolas meitenēm. Uzvaras gadījumā, iespēja cīnīties par 1.-4.vietu. Diemžēl veiksme nebija mūsu sabiedrotā, smagā cīņā nācās piekāpties rīdziniecēm un nākošās spēles par 5.-8.vietu.

Visai spraigas cīņas izvērtās ar Jūrmalas SS komandu, ar kuru nospēlējām neizšķirti 1:1 (to pieļauj sacensību nolikums), pēc mazajiem punktiem, mums +1 un uzvara. Arī ar kuldīdzniecēm nospēlējām neizšķirti, taču pēc mazajiem punktiem, zaudējums. Pēdējā spēlē ar 0:2 piekāpāmies Gulbenes novada BJSS volejbolistēm. Saskaitot visus punktus, U-13 komanda LJČ izcīnīja 7. vietu.

Paldies meitenēm par izturību visas sezonas garumā, komandā spēlēja: Annija Vēdiķe, Nikola Sproģe, Undīne Skreitule, Gerda Ķireja, Lauma Elizabete Baumane, Emīlija Lubava, Elza Lenša, Paula Bergmane.

Komandu spēlēs vadīja treneres Inta Mežgaile un Ineta Srancmane.

LVF U13 Jaunatnes čempionāta fināli