Limbažu novada Sporta skolas U-13 volejbolistes piedalījās reģionālajā finālā, kurā piedalījās 12 komandas. Sabraukums notika Daugavpilī.

Tiesības piedalīties reģionālajā finālā bijām izcīnījušas jau iepriekšējos sabraukumos. Daugavpilī galvenais uzdevums bija ierindoties 8 labāko komandu skaitā, lai aprīļa vidū varētu spēlēt jau lielajā finālā. Sabraukums izvērtās veiksmīgs. Izdevās uzvarēt Rēzeknes novada Sporta skolas volejbolistes, Līvānu bērnu jaunatnes sporta skolas meitenes un Preiļu novada bērnu jaunatnes sporta skolas jaunās volejbolistes. Diemžēl sāpīgs zaudējums pret daugavpilietēm. Rezultātā, ņemot līdzi iepriekšējo sabraukumu uzvaras un zaudējumus, ierindojāmies 4. Vieta un ceļš uz lielo finālu vaļā.

Kopā ar komandu bija treneres Inta Mežgaile un Ineta Sprancmane.