Svētdien 29. janvārī Rīgas Volejbola centrā norisinājās EVL Kausa izcīņas sacensības U-13 grupas volejbolistiem. Šajā turnīrā piedalījās 12 komandas , meitenēm bija jāspēlē arī pret zēniem. Limbažu sporta skolas 1.komanda savā apakšgrupā uzvarēja RVS 2 (VK/IJ) meiteņu  un Tukuma AB zēnu komandas ar 2:0 . Nākamajā kārtā mūsu pretinieces bija komanda, kura  A grupā izcīnījusi 1.vietu – Jūrmalas volejbolistes. Pirmais sets aizritēja saspringti un līdzvērtīgi, bet seta galotni labāk nospēlēja limbažnieces ,gūstot uzvaru. Prieks ,ka meitenes ļoti pārliecinoši nospēlēja visu  otro setu, rezultātā uzvara 2:0 un izcīnīta vieta finālā. Spēlē par 1.vietu limbažnieces tikās ar RVS (S.C.) komandu. Mūsu meitenes spēja pārvarēt satraukumu , mazāk kļūdījās un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 2:0.

EVL  zelta medaļu un Kausa ieguvējas: Marta Groma, Elza Puķīte, Anna Smilga, Valērija Bogdanova, Viktorija Zariņa, Elīza Goba.

Trenere: Ineta Sprancmane

EVL Kausa izcīņa U13