Limbažu novada sporta skolas jaunās volejbolistes U-13 (2010.g.dz. un jaunākas) grupā noslēgušas savas apakšgrupas spēles. U-13 grupā pavisam Latvijas Jaunatnes čempionātā pieteiktas pavisam 30 komandas, kuras sadalītas pēc reģionālā principa četrās apakšgrupās. Mūsu apakšgrupā ir 8 komandas no Daugavpils (2), Gulbenes (2), Madonas, Cēsīm un Smiltenes.

Izspēlējot komandām katrai ar katru, turnīra tabula ir pavisam iepriecinoša. Savā apakšgrupā esam ierindojušās 1. vietā, nezaudējot nevienu spēli, vien divas spēles esam nospēlējušas neizšķirti (to pieļauj sacensību nolikums). Tagad tik jāgaida savi pretinieki no trešās apakšgrupas, lai varam cīnīties par vietu finālā, kurā tiksies 16. labākās  komandas no visas Latvijas.

Savu darbiņu godam paveica un par uzvarām priecājās Marta Groma, Patrīcija Cīrule, Elza Puķīte. Annija Vēdiķe, Paula Bergmane, Elizabete Skaidrīte Tīmane, Anna Smilga un Elīza Goba, kā arī meiteņu treneres Ineta Sprancmane un Inta Mežgaile.