Limbažu novada Sporta skolas visjaunākās (U-12) volejbolistes noslēgušas Latvijas jaunatnes čempionāta apakšgrupas spēles .

Kopā pavisam U-12 grupā čempionātā piedalās 44 komandas no visas Latvijas. Komandas tika sadalītas 4 apakšgrupās pēc reģionālā principa. Mūsu apakšgrupā bija 11 komandas no Rīgas volejbola skolas, Gulbenes un Smiltenes. Izspēlējot komandām katrai ar katru, rezultāts visai iepriecinošs, izcīnīta 1. vieta apakšgrupā.

4 komandas no katras apakšgrupas, 16.maija sākumā cīnīsies sabraukumā Liepājā par visaugstākajām vietām. Liels prieks par padarīto darbu un lepnums par mazajām volejbolistēm.

Komandā spēlēja: Annija Vēdiķe, Paula Bergmane, Valērija Bogdanova, Emīlija Lubava, Elza, Elizabete Lenša, Undīne Skreitule.

Meiteņu treneres: Inta Mežgaile un Ineta Sprancmane.