Savas pirmās nozīmīgākās spēles LVF jaunatnes čempionātā volejbolā noslēgušas arī visjaunākās U-12 (2010.g.dz. un jaunākas) meitenes. Limbažu novada Sporta skolu pārstāvēja divas komandas: pieredzējušākās limbažnieces (trenere Ineta Sprancmane) un tikko degunu volejbolā apsildījušās umurdzietes (trenere Inta Mežgaile).
Mūsu apakšgrupu spēles tika izspēlētas trijos sabraukumos – Cēsīs, Limbažos un Rīgā. Pēc šo spēļu rezultātiem mūsu abas komandas izcīnīja vietu pirmajā finālgrupā, kurā piedalījās 16 labākās komandas.
Finālsacensības norisinājās 21.-22.maijā Rīgas Volejbola skolas sporta zālē. Mači tika spēlēti uz četriem laukumiem, ļoti lielā spēlētāju emociju un līdzjutēju atbalstu troksnī. Šī iemesla dēļ meitenēm bija grūti koncentrēties spēlēm, jo reizēm pat nevarēja dzirdēt treneru norādījumus. Komandas bija sadalītas četrās grupās, kuras savstarpēji izspēlēja apli. Limbažu NSS 1.komanda (trenere I.Sprancmane) grupā izcīnīja visas uzvaras ar 2:0 pret Jelgavas NSC, Talsu NSS un Dienvidkurzemes SS pirmajām komandām, līdz ar to iespēju cīnīties par 1.-4.vietu.
Savukārt umurdzietēm pretī stājās Dienvidkurzemes SS un Preiļu novada BJSS jaunās volejbolistes, kuras uzvarējām visai pārliecinoši ar 2:0, trešā spēle pret spēcīgo Kuldīgas NSS spēle nevadās tik pārliecinoši, rezultāts 1:1 (šajā grupā var būt neizšķirts rezultāts), taču saskaitot mazos punktiņus nācās atzīt kuldīdznieču pārsvaru. Tādejādi nākamajā dienā umurgas volejbolistēm jācīnās par 5-8. vietu.
Svētdien limbažniecēm bija spēles par konkrētajām vietām. Pirmais mačs par medaļām mūsu volejbolistēm bija pret Daugavpils BJSS 1, pirmo setu uzvarējām ar 16:21, bet otro atdevām pretiniecēm 18:21, rezultātā neizšķirts 1:1. Spēli pret Gulbenes NBJSS 1 zaudējām ar 0:2 un vēl viens neizšķirts 1:1 pret Kuldīgas NSS 1. Protams, ka tik atbildīgās sacensībās meitenēm bija milzīgs satraukums un nervu spriedze, jo pirms tam nebijām zaudējušas nevienu spēli. Stresa rezultātā tika pieļautas daudz haotiskas kļūdas, līdz ar to spēles nevedās, bet pirmās LJČ sacensības aizvadītas godam un izcīnīta 3.vieta!
Komandā spēlēja: Marta Groma, Elza Puķīte, Anna Smilga, Valērija Bogdanova, Emīlija Lubava, Elza Elizabete Lenša.
Umurdzietēm otrajā dienā viss negāja tik gludi: zaudētas spēle gulbenietēm (šajā turnīrā garākā spēlētāja 181cm), kuras saimniekoja pie tīkla. Otra spēle pret Tukuma SS galīgi nevedās, laikam jau lielās atbildības dēļ bija jūtams milzīgs satraukums, iepriekš tukumnieces bijām uzvarējuši. Pēdējā spēlē pret Dienvidkurzemes I komandu nospēlējām neizšķirti 1:1, taču tas situāciju rezultātu tabulā nemainīja. Tātad LVF jaunatnes čempionātā izcīnīta 8.vieta.
Ņemot vērā iepriekšējo divu gadu situāciju ar covid ierobežojumiem un Umurgas pamatskolas sporta zāles remontu šajā mācību gadā, meitenes ir paveikušas mazu varoņdarbu.
Lepojos ar savām meitenēm: Anniju Vēdiķi, Paulu Bergmani, Patrīciju Cīruli, Elizabeti Skaidrīti Tīmani un Martu Tīnu Maurīti.
Sveicam arī limbažnieces ar izcīnīto augsto 3.vietu un milzīgo atbalstu, kuru jutām, paldies!
Tāpat liels paldies tiem vecākiem, kuri juta līdzi gan klātienē, gan neklātienē.

Limbažu novada Sporta skolas volejbola treneres: Ineta Sprancmane un Inta Mežgaile