9.septembrī Entuziastu līga organizēja “EVL kausu jauniešiem”, kurā dalību ņēma arī Limbažu novada Sporta skolas visjaunākās volejbolistes, U-12 ( 2012.g.dz. un jaunākas) meitenes.

Šī vecuma grupas meitenes šogad sāk spert pirmos solīšus volejbolā, tādēļ satraukums pirms spēlēm ir ļoti liels, vēl jo lielāks tas ir, ja pretiniekos nākas cīnīties ar augumā daudz raženākām pretiniecēm. Tieši pirmajā spēlē pretī limbažniecēm stājās Lietuvas volejbolistes, kurām nācās piekāpties 2 setos. Nākamās trīs spēles pret Rīgas volejbola skolas vienaudzēm izdevās uzvarēt, vēl pret Mārupes Sporta skolas volejbolistēm un vēl vienu Lietuvas komandu nospēlējām neizšķirti. Finālā izcīnījām 4.vietu. 1.un 2. vietā lietuvietes, 3.vietā – mārupietes.

Meitenēm liels gandarījums par šo turnīru un liels atbalsts no līdzatbraukušajiem vecākiem.

Komandā spēlēja: Lauma Elizabete Baumane, Katrīna Miklāva, Gerda Ķireja un Aleksandra Ratniece.

Komandu spēlēs vadīja trenere Inta Mežgaile.