Limbažu novada Sporta skolas U-12 (2011.g.dz. un jaunākas) volejbolistes svētdien, spēļu pieredzes pilnveidošanai piedalījās EVL (entuziastu līga) rīkotajā turnīrā visjaunākajiem spēlētgribētājiem.

Šajā turnīrā piedalās Rīgas Volejbola skolas meiteņu un zēnu komandas. Savus spēkus vēlējās izmēģināt arī limbažnieces. Kopā pieteikušās bija 14 komandas, kuras tika sadalītas 3 apakšgrupās. Mūsu apakšgrupā ielozētas 3 puišu komandas un viena RVS meiteņu komanda. Savas apakšgrupas spēles izdevās uzvarēt ar 2:0, no grupas izgājām kā pirmās.

Finālā jātiekās ar otrās un trešās apakšgrupas pirmo vietu ieguvējiem, tie izrādījās RVS, viena meiteņu un viena puišu komanda. Meiteņu komandu pieveicām ar 2:0. Spēlē par pirmo vietu nācās spēlēt ar puišiem. Spēle izvērtās ļoti spraiga –  pirmo setu zaudējām, otrajā setā  veicās gan serves, gan servju uzņemšana un arī uzbrukums bija daudzveidīgs. Izdevās uzvarēt, spēle beidzās neizšķirti 1:1, taču saskaitot mazos punktus pa setiem, nācās piekāpties un samierināties ar otro vietu.

Meitenēm gūta ļoti laba pieredze pirms gaidāmajiem Latvijas Jaunatnes čempionāta fināliem maija sākumā.

Komandā spēlēja: Annija Vēdiķe, Valērija Bogdanova, Paula Bergmane, Elīza Elizabete Lenša un Nikola Sproģe.