24.septembrī Limbažu novada Sporta skolas U-13 un U-19 vecuma grupas volejbolistes devās uz Cēsu kausa izcīņas sacensībām. Šie bija labi pārbaudes mači pirms Latvijas Jaunatnes čempionāta, lai treneri varētu redzēt pie kādiem tehniskajiem un taktiskajiem elementiem treniņos vairāk jāpiestrādā, lai uzlabotu  komandu rezultātus.

U-13 vecuma grupas volejbolistēm startēja 12 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Mūsu meitenes savā grupā izcīnīja pirmo vietu, līdz ar to iespēju cīnīties par medaļām. ½ finālā tika pieveikta Daugavpils 1. komanda, bet spēlē par 1.vietu nācās atzīt Gulbenes volejbolistu pārākumu. Šī spēle aizritēja ļoti līdzvērtīgi, bet galotnē mūsu volejbolistes nespēja atņemt spēcīgās pretinieču serves. Izcīnīta 2. vieta!  Labākās spēlētājas balvu saņēma Marta Groma.

Komandā spēlēja : Marta Groma, Patrīcija Cīrule, Elza Puķīte, Elizabete Skaidrīte Tīmane, Anna Smilga, Annija Vēdiķe, Marta Maurīte. 

Tikmēr U-19 vecuma grupas konkurencē savu dalību bija pieteikušas septiņas komandas no Kuldīgas, Rīgas volejbola skolas, Cēsīm, Jūrmalas, Tukuma, Gulbenes un limbažnieces. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Limbažu novada Sporta skolas grupā tika ielozētas RVS un Jūrmalas sporta skolas komanda. Ar rīdziniecēm nospēlējām neizšķirti (to pieļāva sacensību nolikums). Jūrmalnieces pieveicām 2:0.

Pusfinālā pretī stājās cēsinieces, kuras nebija zaudējušas nevienu setu. Spēle izvērtās ļoti spraiga, tomēr nācās piekāpties trijos setos, kas arī liedza mums cīnīties lielajā finālā. Mazajā finālā, par 3.vietu spēlējām pret kuldīdzniecēm. Spējām uzvarēt itin viegli. Tātad Cēsu kausā sezona tika uzsākta ar 3.vietu.

Labākās spēlētājas balvu ieguva Marta Beatrise Gintere. Vēl komandā spēlēja Anete Kalniņa, Madara Kaurāte, Melisa Miķelsone, Emīlija Rudzīte, Justīne Semjonova, Tīna Graudiņa, Dace Ozoliņa, Agija Zeiļuka.

Meiteņu treneres: Mārīte Sakārne, Inta Mežgaile, Ineta Sprancmane.

Cēsu kauss Volejbolā 2022