Savas pirmās nopietnās sacensības uzsākušas arī vismazākās Limbažu novada Sporta skolas volejbolistes U-12 (2010.g.dzimušas meitenes un jaunākas) grupā uz sabraukumu Cēsīs bija sapulcējušās 9 komandas. No Rīgas – 4 komandas; Tukuma, Talsiem, Jelgavas sporta skolām. Limbažus pārstāvēja 2 komandas: treneres Inetas Sprancmanes un treneres Intas Mežgailes jaunās volejbolistes.

Pēc nolikuma šajā vecuma posmā spēlē 3:3, uz samazinātā laukuma. Treneres Inetas komanda izcīnīja uzvaras visās trijās spēlēs pret trīs RVS komandām, mūsu otrā komanda vienā spēlē piekāpās spēcīgajām talsiniecēm. Kopumā bilance limbažniecēm pozitīva.

Šīs pirmās ugunskristības godam izturēja umurdzietes: Annija Vēdiķe, Paula Bergmane, Elizabete Skaidrīte Tīmane, Patrīcija Cīrule un Marta Tīna Maurīte. Un treneres Inetas meitenes: Elza Puķīte, Marta Groma, Marta Mihailova, Anna Smilga, Valērija Bogdanova un Emīlija Lubava.

Paldies prāvajam atbalstītāju pulciņam. Pirmās tik nopietnās sacensības bija gana liels izaicinājums meitenēm, neiztika arī bez asarām, gan prieka, gan sāpju. Bet viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākas, ar katru spēli krājam pieredzi.

Nākamās spēles notiks 27.aprīlī Limbažos. Spēlēs tiksies Limbažu novada Sporta skolas abas komandas un Cēsu pilsētas sporta skolas komanda.