26. un 27.oktobrī Rīgā uz pirmo sabraukumu ieradās 1.līgas U-19 komandas.

Limbažnieces pirmo reizi tādā sastāvā cīnījās pret Rīgas, Jūrmalas un Dienvidkurzemes komandām.
Pirmā spēle pret Jūrmalas Sporta skolu veidoja komandu – cēlienus, izspēles, uzbrukumus, aizsardzību. “Iekritām” uz aizsardzību, rezultātā zaudējums 1:3 (25:23; 23:25; 25:18; 25:21).

Otrā spēle pret Dienvidkurzemes komandu meitenes realizēja spēcīgas serves, uzbrukumus un “pielika” pie aizsardzības, iznākumā – izcīnīta uzvara 3:0 (25:20, 27:25; 25:23).
Otrā dienā abas Rīgas Volejbola skolas komandas. Limbažnieces centīgi “darīja savu darbu”, tomēr izlases spēlētājas no Rīgas Volejbola skolas 3 (trenere N.Deveikuss) komandas prata atrast tukšumus mūsu laukumā. Zaudējām, bet pretestību izrādījām (16:25; 19:25; 18:25), meitenes sajuta, ka pretiniecēm var sastādīt konkurenci.
Pret otru spēcīgāko Rīgas Volejbola skolas 1 (treneris N.Lūsis) komandu, gāja kā pa viļņiem. Nekas neliecināja, ka uzvarot pirmos 2 setus, spēle nebeigsies trijos setos. Tomēr, kā jau nereti tas gadās, spēles 3.setā nāca spēles pavērsiens un cīņas noritēja 5 setos. Spēles galotnē glāba Marijas vairākas spēcīgas un viltīgas serves, kuras pretinieces nespēja uzņemt. Patīkama, emocijām pilna uzvara 3:2 ( 25:23; 26:24; 17:25; 20:25; 15:9)

Komandā spēlēja: Betija Āboltiņa, Tīna Graudiņa, Anete Kalniņa, Estere Martinsone, Marija Luīze Trezune, Justīne Semjonova, Viktorija Dzene, Madara Kaurāte, Alise Rulle, Paula Hannete Sokolovska.

Jau 5.novembrī Rīgā LVF Kausa izcīņas spēles.

Gatavojamies!

Trenere Mārīte Sakārne