Sabraukums šoreiz notika Jūrmalā, ļoti jaukā un mājīgā zālē.

                Mūsu līgā pavisam kopā ir 10 komandas. Iepriekšējā sabraukumā Talsos, izspēlējot trīs spēles, mājās pārvedām visas uzvaras. Arī šoreiz, divās dienās, bija jāizspēlē trīs spēles ar ļoti spēcīgiem pretiniekiem.

                Pirmajā spēlē tikāmies ar Daugavpils vienaudzēm. Šī spēle bija īsta paraugspēle, mums izdevās viss, gan serves, gan uzbrukums, gan aizsardzība. Neļāvām daugavpilietēm pārņemt iniciatīvu un visu spēli uzvarējām 3:0.

                Otrajā spēlē pretī stājās Tukuma Sporta skolas meitenes, kurām vienīgo zaudējumu sagādāja Jūrmalas Sporta skolas meitenes. Zinājām, ka spēle būs ļoti grūta. Tā arī notika, atšķirībā no pirmās spēles, šī gāja kā pa celmiem, ļoti daudz kļūdījāmies daudzos volejbola elementos, laikam lielā atbildības sajūta un stress darīja savu, pretinieces uzspieda savu spēles stilu ar kuru netikām gala, rezultātā sāpīgs zaudējums ar 1:3.

                Otrajā dienā jāspēlē ar liepājniecēm, kurām arī tikai viens zaudējums. Meitenes noskaņojās grūtai cīņai, motivācija uzvarēt bija liela. Spēle iesākās pagalam nelāgi, nevarējām paņemt pretinieču serves, netikām līdz saviem uzbrukumiem, tāpēc pirmajā setā nācās atzīt liepājnieču pārsvaru. Arī otrais sets iesākās nelāgi 1:7, tad lēnām sākām atjēgties un pārņēmām iniciatīvu, turpmākā spēle noritēja punkts punktā, ļoti nervozā spēlē, kļūdoties gan vienai, gan otri komandai. Limbažnieces tiešām cīnījās godam un ļoti smagā spēlē ar 3:1 izcīnījām uzvaru un varējām no sirds priecāties.

                Paldies meitenēm: Adrianai, Agijai, Justīnei, Martai, Esterei, Betijai, Anetei, Madarai, Dacei, Rendijai un Melisai. Labākās spēlētājas balvu saņēma Marta un Adriana.

                Līdz ar meitenēm priecājās treneres Inta un Mārīte.