Noslēdzot basketbola sezonu š.g. 3. jūnijā Salacgrīvas vidusskolā notika Limbažu novada Sporta skolas turnīrs basketbolā U13 vecuma grupā, kurā sacentās četras komandas no Salacgrīvas, Limbažiem un Ukrainas (2 komandas).

Spēles bija interesantas un spraigas. Rezultātā uzvarēja Salacgrīvas basketbolisti, aiz sevis otrajā un trešajā vietā atstājot Ukraiņu komandas. 4. vietā ierindojās Limbažu komanda. Jāatzīst, ka spēle par trešo vietu izvērtās īpaši spraiga, bet šoreiz spēcīgāki izrādījās Ukraiņu basketbolisti.

Turnīra laikā tika izspēlēts meistarības  un 3 punktu metienu konkurss. Meistarības konkursā uzvarēja Matvejam Djačenko no Ukrainas, bet 3 punktu metienos labākais izrādījās Krists Ādamsons no Salacgrīvas komandas.

Liels paldies sacensību tiesnešiem – Mikum Nikam Grigorjevam, Maksim Obuhovskim, Edvardam Bobrovam, Mārtiņam Hincenbergam un Kristianam Bērziņam. Paldies turnīra atbalstītājiem: Limbažu novadu Sporta skolai, Salacgrīvas vidusskolai, Limbažu novada pašvaldībai un Salacgrīvas apvienības pārvaldei!

Limbažu novada Sporta skolas basketbola turnīrs U13

Trenere: Sandra Bērziņa