Vienu nozīmīgu etapu Latvijas Jaunatnes čempionātā noslēgušas U-13 (2010.g.dz. un jaunākas) volejbolistes, kuras spēlē uz samazinātā laukuma 4:4. Ierindojoties savā apakšgrupā pirmajā vietā. Nedēļas nogalē, ar sabraukumu Rīgā, bija jāspēlē ar trešās apakšgrupas labākajām komandām, kas reizē skaitījās arī reģionālais fināls.

Pirmajās divās spēlēs pret Rīgas volejbolas skolas komandām, rezultāts itin viegli auga mūsu labā, izdevās rīdzinieces uzvarēt ar 2:0. Komandai viss izdevās, gan serves, gan aizsardzība un kvalitatīvs uzbrukums.

Trešajā spēlē pretī stājās Mārupes Sporta centra meitenes. Šajā spēlē, izskatījās, ka limbažnieces kāds ir samainījis, spēle bija smaga, nekas vairs neizdevās, vai lielais atbildības slogs un pirmās vietas tuvums liedza spēlēt savu spēli, rezultātā nospēlējām neizšķirti 1:1, ar šādu mūsu spēles rezultātu ļoti priecājās Daugavpils jaunās volejbolistes, mēs pavērām viņām ceļu uz pirmo vietu.

Pēdējā spēlē ar 2:0 pieveicām vēl vienu RVS komandu un apbalvošanas ceremonijā kāpām uz otrā pakāpiena.Tātad reģionālajā ( Latgales, Vidzemes, Rīgas) finālā izcīnījām augsto otro vietu, pirmās daugavpilietes, trešās gulbenietes.

Šobrīd neliels laiks pārdomām un gatavošanās lielajam finālam maijā, kurā sacentīsies 16 labākās Latvijas U-13 komandas.

Komandā spēlēja: Marta Groma, Elza Puķīte, Patrīcija Cīrule, Elizabete Skaidrīte Tīmane, Annija Vēdiķe, Paula Bergmane, Anna Smilga, Elīza Goba, Viktorija Zariņa.

 

Treneres: Ineta un Inta.