Tas ,ka ar U-14 grupas volejbolistēm izcīnījām vietu lielajā finālā jau bija milzīgs sasniegums, kā nekā Olimpiskais sešinieks jau sasniegts. 20.maijā RVS sporta zālē Limbažu novada Sporta skolas komandai pirmā spēle bija pret Jelgavas volejbolistēm. Meitenes bija ļoti satraukušās un spēlē tika pieļautas ļoti daudz nepiespiestās kļūdas, rezultātā zaudējums 0:2. Mačā par 5.-6.vietu mūsu pretinieces bija Minusas Volejbola skolas komanda. Prieks, ka meitenes spēja parādīt savu spēli un uzvarēt ar 2:0, izcīnot LVF Latvija Jaunatnes čempionātā augsto 5.vietu!

Komandā spēlēja: Mairita Volde, Marta Groma, Elza Puķīte, Anna Smilga, Valērija Bogdanova, Diāna Kolontaja, Anete Mihailova, Elīza Goba, Viktorija Zariņa, Emīlija Lubava, Beāte Putilova.   

Labākās spēlētājas balvu saņēma  Mairita Volde.

Paldies fiziskās sagatavotības trenerim Jānim Rudzītim par ieguldīto darbiņu!

Trenere Ineta Sprancmane

LJČ Fināls U14 Volejbolistēm