Jau septīto reizi Limbažu novada Sporta skolas volejbolistes devās uz starptautisko turnīru “Black sea – 2023”, Bulgārijas kūrortpilsētiņā Primorskā.

Turnīrā piedalījās komandas no Taivānas, divas komandas no Gruzijas un vietējās bulgāru komandas. Jāsaka gan, ka šoreiz dalībnieku bija visai maz. Kā teica organizatori, tad valstis īsti nevarot “atjēgties” pēc kovida pandēmijas. Taču spēles izvērtās spraigas un interesantas. Limbažnieces spēlēja U-17 un U-19 vecuma grupās. Uzvarot visas spēles abas komandas kāpa uz goda pjedestāla pirmā pakāpiena

Gana daudz meitenēm bija iespējas izbaudīt silto (25 grādi) Melnās jūras ūdeni, no kura pat negribējās līst ārā, atpūsties pie viesnīcas baseina, baudīt tirgus ieliņu burvību un iepirkt suvenīrus saviem mājās palicējiem.

Izmantojām ekskluzīvu iespēju izbraukt jūrā ar pirātu kuģīti, baudīt uz klāja, turpat uz saliņas saķertās mīdijas, peldēt jūrā, nepiestājot krastā, kur bija 4 metru dziļš. Diena bija bagāta ar ekstrēmiem piedzīvojumiem, peldoties kopā ar medūzām un krabīšiem.

Ļoti ātri paskrēja laiks un bija jādodas uz lidostu, lai atgrieztos mājās. Esam gana atpūtušās, uzkrājušas spēkus un pozitīvas emocijas jaunajai sezonai un ar lielu vēlmi atgriezties šai pasakainajā vietā vēl daudz reižu.

Sakām lielu paldies Limbažu novada domei, sporta skolai par atbalstu. Tāpat, vārdos neizsakāms paldies jāpasaka tiem labajiem gariņiem, kuri sniedza finansiālu atbalstu, lai visas meitenes varētu aizbraukt uz turnīru. PALDIES!!!

Jāpiemin, ka komandās spēlēja meitenes no Limbažiem, Umurgas un Liepupes, kopā ar viņām bija treneres Inta Mežgaile, Ineta Sprancmane un Mārīte Sakārne.