21.augustā Ozolnieku vidusskolas stadionā notika Vasaras spēļu finālsacensības volejbolā.  No Limbažu novada Sporta skolas uz finālu devās trīs komandas U-11, U-13 un U-15 vecuma grupās. Dažādu apstākļu dēļ viena U-13 grupas komanda nevarēja piedalīties šajos mačos.  Visjaunākas – U-11 grupas volejbolistes (Annija Vēdiķe, Valērija Bogdanova, Paula Bergmane, Marta Mihailova) izcīnīja 3.vietu.

Nepaveicās U-13 gr. meitenēm (Diāna Kolontaja, Marta Groma, Patrīcija Cīrule, Anna Smilga, Anete Mihailova), kuras izcīnīja vienu uzvaru ,bet trīs spēles tika zaudētas tikai ar viena  punkta pārsvaru. Gala rezultātā tikai 16.vieta.

U-15 gr. volejbolistes (Keila Čukure, Estere Martinsone, Viktorija Dzene, Rebeka Zandte)  spēja koncentrēties un ļoti labi nospēlēt pusfināla un fināla mačus, gūstot uzvaru pār Jelgavas un Kuldīgas komandām. Šajās sacensībās izcīnīta 1.vieta!

Treneres: Inta Mežgaile, Ineta Sprancmane

17. Vasaras spēles Volejbolā 2022