19.-20.07. Preiļos norisinājās Latvijas U14 čempionāts vieglatlētikā. Ar ļoti labiem rezultātiem tajā startēja Limbažu novada Sporta skolas audzēkņi. Tika izcīnītas 7 godalgas un sasniegtas augstas vietas spēcīgā konkurencē.

Pilnu medaļu komplektu izcīnīja Jēkabs Ailts – 1.v. tāllēkšanā (5,36m PR), 2.v. augstlēkšanā (1,56m PR) un 3.v. 80m/b (12,80s PR).
Jēkabs komandā kopā ar Jēkabu Ādamsonu, Gintu Brīzi un Kristianu Kārkliņu izcīnīja 2.v. 4x100m stafetē (53,01s).
Divus čempiones titulus izcīnīja Agnese Bērziņa – lodes grūšanā (12,40m) un diska mešanā (27,19m PR).
Sudraba godalga lodes grūšanā (12,45m PR) un 5.v. diska mešanā (29,20m PR) Endijam Dubovijam.

Gints Brīze 6.v. 300m (43,88s PR) un 14.v. 80m (11,01s).
Kristians Kārkliņš 7.v. 300m (43,96s) un 9.v. tāllēkšanā (4,82m PR).
Loreta Zviedre 9.v. 1000m (3:21,91).
Jēkabs Ādamsons 13.v. 2000m (7:27,29 PR).
Kārlis Ailts 14.v. šķēpa mešanā (30,34m).
Rasa Marena 15.v.300m (46,76s).
Gustavs Lipskis 15.v. 1000m (3:21,45 PR).

Vēl sacensībās startēja Lote Berga, Karolīna Rame un Robins Ramis.

Treneri: Aivars Rolmanis, Astrīda Tamāra Gromova, Linda Luīze Šalme, Ginta Teko un Agris Ķirsis.

Ar labiem sasniegumiem aizvadītas vasaras sezonas sacensības. Prieks par visu mūsu sportistu rezultātiem visās vecuma grupās!
Lai jauka atpūta un interesanti piedzīvojumi vasaras brīvlaikā!