Piektdien, 18. februārī Jelgavas sporta centrā Limbažu novada sporta skolas U-16 vecuma volejbolistes aizvadīja pārspēles par vietām Latvijas jaunatnes čempionāta volejbola finālā. Uz pārspēlēm tikās četras komandas, lai izcīnītu trīs vietas uz finālu.

Limbažu meitenēm pirmā spēle pret Jelgavas novada Sporta centra komandu. Pozitīvais noskaņojums un vēlme cīnīties pietika tikai vienam setam. Savas kļūdas servju uzņemšanā un neveiksmīga pašu sadarbība, noveda pie neveiksmīga iznākuma ( 1: 3). Arī spēle pret Daugavpili gāja kā pa “celmiem”, bez pašu dzirkstelītes. Daudzās kļūdas pašu servēs un servju uzņemšanā bija par iemeslu zaudējumam.

Komandā spēlēja M.L.Trezune, I.Rudzīte, A.Rulle, L.Lavrenova, P.H.Sokolovska, K.Ķēbere ( trenere M.Sakārne), E.Rudzīte, A.Kalniņa, M.Kaurāte ( trenere I. Mežgaile), E.Martinsone (trenere I. Sprancmane)

Labā ziņa ir tā, ka Limbažu novada Sporta skolas meiteņu U-16 komanda iekļuva finālā, cīņai par 1.-6.vietu 26., 27.februārī RĪGĀ.

Foto no sacensībām šeit.

Trenere M.Sakārne