Noslēgusies Latvijas Jaunatnes čempionāta sezona U-15 vecuma grupas volejbolistēm. 30.04.-01.05. Kuldīgā tikās sešas spēcīgākās šīs grupas komandas, kura savā starpā cīnījās par godalgotām vietām. (Kopā čempionātā piedalījās 18 komandas).

Komandas tika sadalītas divās grupās, pēc LJČ pavasara posmu izspēlētajiem spēļu rezultātiem. Pirmajā dienā Limbažu novada Sporta skolas komandas  pretinieces bija Dienvidkurzemes sporta skolas un Kuldīgas NSS komandas. Mūsu volejbolistes izcīnīja uzvaru ar 3:0  pār dienvidkurzemniecēm. Tad sekoja visatbildīgākā spēle pret Kuldīgas volejbolistēm, jo šī mača uzvarētājām bija nodrošināta  cīņa  par 1.vietu. Spēle bija ļoti azartiska, spraiga un nervu kutinoša, jo pārmaiņus vadībā izvirzījās te viena, te otra komanda. Tika izspēlēti pieci seti, kur pēdējā izšķirošajā setā mūsu meitenes spēja izvirzīties vadībā un to noturēt, līdz ar to svarīga uzvara ar 3:2 un nodrošināta cīņa par zelta medaļām.

Svētdien  spēlē par 1.-2.vietu mūsu pretinieces atkal bija Rīgas Volejbola skolas (V.K.) komanda, kuru rudens- ziemas posma finālā nespējām pieveikt un arī šoreiz nācās atzīt pretinieču pārākumu un sāpīgs zaudējums ar 1:3. Varbūt atkal nospēlēja stresa un baiļu faktors pret spēcīgo lielpilsētas komandu, jo daudzos komponentos mūsu meitenes nemaz nebija vājākas par pretiniecēm, pašas pieļāvām daudz nepiespiestās kļūdas, pietrūka arī veiksmes faktors un pārliecība, ka varam uzvarēt.

Labākās spēlētājas balvu šoreiz saņēma Viktorija Dzene, bet gribu uzsvērt to, ka volejbols ir komandu spēle un visas meitenes ,kuras laukumā cīnījās par katru punktiņu bija pelnījušas šādu balvu!

Varu tikai uzslavēt savas meitenes par cītīgu treniņu darbu un to, ka spējam noturēties Latvijā tik augstā vietā!  Komandā spēlēja : Estere Martinsone, Keila Čukure, Rebeka Zandte, Marta Beatrise Gintere, Estere Oša, Viktorija Dzene, Terēza Krastiņa, Alise Aleksāne, Letīcija Tauriņa, Paula Keita Melbārde, Elizabete Liepiņa.

Paldies mūsu komandas fiziskās sagatavotība trenerim Jānim Rudzītim!

Kā arī vislielākais Paldies mūsu atbalstītājiem klātiene- vecākiem un vecvecākiem!

Foto no fināla sacensībām pieejami šeit. 

Trenere Ineta Sprancmane