Ceturtdien, 28. jūlijā Gulbenes novada Litenes stadionā tika aizvadīts Latvijas Volejbola federācijas rīkotais Vasaras spēļu posms. Tajā tikās Daugavas labā krasta meiteņu komandas trīs vecuma grupās. Startēja arī Limbažu novada Sporta skolas meitenes U-11 (divas komandas); U-13 (divas komandas) un U-15 vecuma grupās.

Pirmo vietu 14 komandu konkurencē izcīnīja mūsu U-15 meiteņu komanda “Zemnieku saimniecība” (Estere Martinsone, Keila Čukure, Viktorija Dzene un Marta Beatrise Gintere)

Otro vietu 22 komandu konkurencē izcīnīja U-11 grupas komanda “Ezītis miglā” (Valērija Bogdanova, Annija Vēdiķe, Paula Bermane). Otra U-11 grupas komanda “Dzērvenītes” ierindojās 13. vietā. Komandā spēlēja Emīlija Lubava, Marta Mihailova un Elza Elizabete Lenša.

U-13 vecuma grupas meiteņu komandai “Burunduki” sāpīgs zaudējums mačā par bronzas medaļām un rezultātā iegūta 4. vieta. Komandā spēlēja Elza Puķīte, Mairita Volde, Anete Mihailova, Diāna Kolontaja un Marta Groma. Tikmēr komandai “Piktie putni” (Anna Smilga, Beāte Putilova, Elizabete Skaidrīte Tīmane, Marta Tīna Maurīte un Patrīcija Cīrule) šajā turnīrā 7. vieta. U-13 vecuma grupā startēja 14 vienības.

Komandu treneres:  Ineta Sprancmane, Inta Mežgaile.

Vasaras spēļu finālturnīrs paredzēts 21. augustā Ozolnieku vidusskolas stadionā.

Vasaras spēles volejbolā 28.07.2022