Pēc valdības pozitīvā lēmuma, atsākušās sacensības volejbolā meitenēm, gan U-15, gan U-16, gan U-17 vecuma grupas meitenēm

Nedēļas nogalē uz sabraukumu Limbažos ieradās U-17 (2005.g.dz. un jaunākas) vecuma grupas komandas no Rīgas volejbola skolas un Daugavpils sporta skolas.

Limbažnieces pirmajā spēlē tikās ar ļoti spēcīgajām, augumā raženajām rīdziniecēm, komanda ir ļoti ambicioza, ļoti motivēta, komandā ir vairākas izlases dalībnieces, taču mēs nemaz netaisījāmies padoties,…..bet, ko tu stipram padarīsi, nācās piekāpties ar 0:3 (17:25; 14:25; 17:25).

Otrajā spēlē tikāmies ar Daugavpils meitenēm. Jāsaka, ka Daugavpilī volejbols ir ar ļoti senu un spēcīgu vēsturi, visas komandas, kuras spēlē jaunatnes čempionātos, vienmēr cīnās par visaugstākajiem mērķiem. Spēle iesākās ar ļoti pārliecinošu pirmo setu limbažnieču labā, kas ļāva cerēt, ka iznākums būs pozitīvs. Taču turpmākais gāja kā pa celmiem un diemžēl spēle beidzās piecos setos ar rezultātu 2:3 (25:19; 24:26; 21:25; 25:11; 9:15). Tik sāpīgs zaudējums sen nebija piedzīvots, daugavpilietes varēja uzgavilēt, limbažnieces pameta laukumu ar asarām acīs…., bet ar apņemšanos nākamreiz noiet no laukuma ar prieka asarām.

Paldies meitenēm: Anetei Kalniņai, Madarai Kaurātei, Melisai Miķelsonei, Emīlijai Rudzītei, Adrianai Trušinskai, Agijai Zeiļukai, Tīnai Graudiņai, Justīnei Semjonovai, Betijai Āboltiņai.

Paldies arī skatītājiem, īpaši vecākiem, par atbalstu, mēs jūs dzirdējām.

Paldies no trenerēm I.Mežgailes un M.Sakārnes.

Trenere Inta Mežgaile

Foto no sacensībām pieejami šeit.