Savu sezonu, ar sabraukumu Rīgā, Jaunatnes čempionātu volejbolā, noslēdza U-17 (2005.g.dz.un jaunākas) Limbažu novada Sporta skolas meitenes, kuras nedēļas nogalē cīnījās finālā par 1.-6.vietu, kopā ar vienaudzēm no Rīgas VS (3komandas), Liepājas Sporta Spēļu skolas un Daugavpils BJSS.

Izspēļu sistēma jau pirmajā spēlē saveda mūs kopā ar spēcīgāko no RVS komandām, kurā viss pamatsastāvs ir Latvijas izlasē vai kandidātos. Īsti netikām gala ar pretinieču agresīvo servi, tādēļ izpalika mūsu galvenais ierocis, uzbrukums. Rīdzinieces bija pārākas it visos spēles elementos, tādēļ arī likumsakarīgs zaudējums 0:3.

Šis zaudējums automātiski jau liedza cīnīties par visaugstākiem mērķiem. Bija jāatrod motivācija un sportiskais niknums, jo nākamā spēle pret liepājniecēm bija ļoti svarīga. Zaudējuma gadījumā, būtu jāspēlē par 5.-6.vietu. Limbažnieces ar lielu apņemšanos un gribēšanu uzvarēt, sāka un beidza spēli, laimīga uzvara 3:0, kas ļāva cīnīties par 3.vietu ar daugavpilietēm.

Svētdien, sakarā ar Mūzikas un Mākslas skolas izlaidumu komandai nevarēja palīdzēt divas pamatsastāva spēlētājas, domāju, ka tas ļoti ietekmēs komandas kopējo noskaņojumu, bija bažas, ka meitenes nespēs noticēt saviem spēkiem un cīnīties, lai cik slikti viss izskatījās. Iepriekš daugavpilietēm bijām zaudējušas, vien covid laikā (viņām nespēlējot labākajā sastāvā) vienu reizi izdevās uzvarēt. Jāsaka, ka spēle izvērtās par īstu trilleri: pirmajā setā zaudējām diezgan pārliecinoši, iespējams, ka daugavpilietes pāragri sapriecājās, ka uzvara jau kabatā, jo mūsu meitenes ar īstu ziemeļnieku sīkstumu krāja punktu pie punktiņa, lika pretiniecēm daudz kļūdīties, viņas sāka nervozēt, jutām, ka varam “paņemt” spēli. UN, JĀ, MĒS TO PAVEICĀM: JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ IZCĪNĪTAS BRONZAS MEDAĻAS.

Sajūsma mijās ar prieka asarām. Šķiet, ka izdarījām neiespējamo, jo Rīga, Daugavpils un Kuldīga skaitās volejbola lielpilsētas, tagad ar lepnumu varu teikt, ka arī mazie Limbaži ir piepulcināmi šim sarakstam.

Sezona nebija viegla, taču piepildīta ar pozitīvām emocijām, ar priekiem, ar sāpēm, ar asarām, ar dusmām, kad nevedās spēle, ar atbalstu no komandas biedriem, ar traumām. Saka, ja spēli uzvar, tad uzvar komanda, ja zaudē, tad zaudē treneris. Paldies meitenes, ka nelikāt mums, treneriem, justies zaudētājiem. Milzīgs paldies ik vienai no jums.

Komandā spēlēja un bronzas medaļas izcīnīja: Adriana Trušinska, Justīne Semjonova, Agija Zeiļuka, Emīlija Rudzīte, Tīna Graudiņa, Marta Beatrise Gintere, Betija Āboltiņa, Anete Kalniņa, Madara Kaurāte, Melisa Miķelsone, Patrīcija Kola, Dace Ozoliņa, Madara Jonele.

Labākās spēlētājas gods Limbažu komandā šajos finālos tika Adrianai Trušinskai.

Paldies arī manām kolēģēm Mārītei un Inetai: mēs esam komanda.

Vairāk foto ŠEIT